Bariera drogowa U20

Aby zapewnić należyte bezpieczeństwo w miejscu prowadzonych robót drogowych, konieczne nieraz jest jego odpowiednie ogrodzenie. Dlatego wszystkim osobom zainteresowanych tą kwestią polecamy zapoznanie się z ofertą naszego sklepu i wybranie najwygodniejszego rozwiązania. Według nas oraz naszych klientów do najlepszych tego typu rozwiązań należy zapora drogowa U20. Używa się jej między innymi w rejonach robót drogowych np. w miejscu pasa drogowego, ale także na chodnikach do zabezpieczenia wykopów i wszędzie tam, gdzie należy zadbać o ogrodzenie placu robót przed osobami postronnymi.

Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
  1. Barierka Eventowa PCV szara
    195,57 zł 159,00 zł
  2. Bariera ochronna studzienkowa
    Już od 437,88 zł 356,00 zł
  3. Zapora drogowa U20 PCV 2000x1000
    404,67 zł 329,00 zł
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący

Wykonanie bariery U20

Prezentowane bariery wykonane są z tworzywa wysokiej jakości, które jest odporne na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne i pogodowe. Charakteryzują się solidnym wykończeniem, i doskonałą widocznością dzięki wklejeniu ich odpowiednią folią odblaskową. Konstrukcja zapory drogowej w celu zwiększenia wytrzymałości i stabilności została wzmocniona stalowymi profilami. W razie potrzeby ich budowa pozwala na zamontowanie dodatkowych elementów sygnalizacyjnych, np. świateł wczesnego ostrzegania lub lamp drogowych. Dzięki temu, że w zestawie ma dwie stabilne nogi, nie potrzebuje żadnej, dodatkowej podstawy. Uchwyty zastosowane w barierze zapewniają stabilne połączenie z kolejnymi modułami, nie tworząc przy tym efektu „sklejki”. Mimo swojej trwałej konstrukcji sama bariera jest lekka, dzięki czemu bardzo łatwo ją zamontować lub przenieść w inne miejsce.

Przeznaczenie

Zapora drogowa U20 pozwala zabezpieczyć roboty drogowe, wykopy, a także miejsca, w których nie powinni znajdować się osoby postronne jak piesi, rowerzyści oraz kierowcy. Ponadto może pełnić funkcję odgrodzenia miejsca budowy. W trakcie imprez masowych używana jest celem kanalizacji bądź oddzielenia ruchu. Jest to wielofunkcyjna i wytrzymałą zapora, która służy naszym klientom przez długie lata.