Bariera drogowa U20

Aby zapewnić należyte bezpieczeństwo w miejscu prowadzonych robót drogowych, konieczne nieraz jest jego odpowiednie ogrodzenie. Dlatego wszystkim osobom zainteresowanych tą kwestią polecamy zapoznanie się z ofertą naszego sklepu i wybranie najwygodniejszego rozwiązania. Według nas oraz naszych klientów do najlepszych tego typu rozwiązań należy zapora drogowa U20. Używa się jej między innymi w rejonach robót drogowych np. w miejscu pasa drogowego, ale także na chodnikach do zabezpieczenia wykopów i wszędzie tam, gdzie należy zadbać o ogrodzenie placu robót przed osobami postronnymi.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący

Wykonanie bariery U20

Prezentowane bariery wykonane są z tworzywa wysokiej jakości, które jest odporne na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne i pogodowe. Charakteryzują się solidnym wykończeniem, i doskonałą widocznością dzięki wklejeniu ich odpowiednią folią odblaskową. Konstrukcja zapory drogowej w celu zwiększenia wytrzymałości i stabilności została wzmocniona stalowymi profilami. W razie potrzeby ich budowa pozwala na zamontowanie dodatkowych elementów sygnalizacyjnych, np. świateł wczesnego ostrzegania lub lamp drogowych. Dzięki temu, że w zestawie ma dwie stabilne nogi, nie potrzebuje żadnej, dodatkowej podstawy. Uchwyty zastosowane w barierze zapewniają stabilne połączenie z kolejnymi modułami, nie tworząc przy tym efektu „sklejki”. Mimo swojej trwałej konstrukcji sama bariera jest lekka, dzięki czemu bardzo łatwo ją zamontować lub przenieść w inne miejsce.

Przeznaczenie

Zapora drogowa U20 pozwala zabezpieczyć roboty drogowe, wykopy, a także miejsca, w których nie powinni znajdować się osoby postronne jak piesi, rowerzyści oraz kierowcy. Ponadto może pełnić funkcję odgrodzenia miejsca budowy. W trakcie imprez masowych używana jest celem kanalizacji bądź oddzielenia ruchu. Jest to wielofunkcyjna i wytrzymałą zapora, która służy naszym klientom przez długie lata.