Sygnalizacja wahadłowa

Stosowany jako element czasowej organizacji ruchu w celu umożliwienia automatycznego kierowania ruchem w rejonach robót drogowych, gdzie niemożliwy staje się jednoczesny przejazd obiema stronami jezdni. Urządzenia stosowane są szczególnie na uczęszczanych odcinkach dróg o średnim bądź dużym natężeniu ruchu lub w miejscach w których widoczność jest na tyle ograniczona, że uniemożliwiałaby bezpieczne pokonanie rejonu robót drogowych. Tymczasowa sygnalizacja świetlna pozwalają na w pełni automatyczne kierowanie ruchem, zapobiegając powstawaniu uciążliwych zatorów, bez potrzeby fizycznego angażowania dodatkowych pracowników do kierowania ruchem. Dzięki zastosowaniu praktycznych składanych wózków w razie potrzeby przystosowana jest do szybkiego i ciągłego przemieszczania wraz z postępem robót. Zestaw sygnalizacji składa się z dwóch sygnalizatorów synchronizowanych ze sobą na dwa sposoby: przy użyciu wbudowanych kwarcowych zegarów lub opcjonalnie za pomocą kabla o długości do 600 m.

Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
  1. Tymczasowa wahadłowa sygnalizacja świetlna LED 200
    5 289,00 zł 4 300,00 zł
  2. Tymczasowa sygnalizacja świetlna LED (fi 300mm wahadłowa)
    6 396,00 zł 5 200,00 zł
  3. Tymczasowa sygnalizacja świetlna LED z minutnikiem (fi 200 wahadłowa)
    5 781,00 zł 4 700,00 zł
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Tymczasowa sygnalizacja LED

Występuje w 3 wersjach: fi 200 mm dysponująca 120 diodami LED na każdy światło, fi 300 mm wyposażona 232 diody na światło i wersja fi 200 mm z minutnikiem, ukazująca na środkowym świetle czas jaki pozostał do zmiany cyklu świateł. Cykl świateł regulowany w zakresie 1 - 495 sekund. Zastosowane panele LED są energooszczędne i przyjazne środowisku, znacznie wydłużają pracę sygnalizacji w porównaniu do urządzeń podobnej klasy wyposażonych w klasyczne lampy. Budowa z nowoczesnych diód eliminuje problem efektu odbicia światła słonecznego zapobiegając zaburzeniom postrzegania koloru przy wysokim natężeniu światła słonecznego. Akumulatory 12V są podstawą zasilania sygnalizacji wahadłowej LED, bateria o pojemności 90Ah powinna bezproblemowo wystarczyć na tydzień działania.

Sygnalizacja tymczasowa składana
Energooszczędna sygnalizacja wahadłowa z wóżkiem

Sygnalizacja zgodna z europejskimi normami

Zestaw jest całkowicie zgodny z europejskimi normami tyczącymi się tego typu oświetlenie: EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4-, EN 61000-4-6, EN 55022 (klasa B). Pozwala na zwiększenie przepustowości w kontrolowany sposób zwiększając tym samym płynność ruchu w strefie zastosowania. Sygnalizacja wyposażona jest w zaawansowany sterownik z funkcją pełnej diagnostyki, dlatego też powiadomi nas w przypadku wystąpienia usterki i automatycznie włączy się odpowiedni tryb awaryjny.