Tymczasowa sygnalizacja świetlna LED z minutnikiem (fi 200 wahadłowa)

6 517,77 zł 5 299,00 zł
W magazynie

Sygnalizacja wahadłowa z minutnikiem to odmiana urządzenia, która w miejsce światła żółtego ma wbudowany system obliczania, pokazujący za ile dokona się zmiana świateł. Skutecznie uspokaja niecierpliwych kierowców i pomaga uchronić przed przekraczaniem sygnalizatora na czerwonym świetle. Zarządzanie ruchem drogowym w rejonach prowadzonych prac drogowych z zachowaniem bezpieczeństwa nie jest prostą sprawą. Rozwiązanie pomagające uniknąć błędów i wprowadzające automatykę zarządzania ruchem w rejonach prac drogowych to urządzenie takie jak tymczasowa sygnalizacja wahadłowa. Dzięki jej zastosowaniu możemy prowadzić pracę w sposób mniej uciążliwy dla kierowców, zachowując płynny ruch w oba kierunki.

Opis produktu

Sygnalizacja świetlna LED niezastąpiona do kierowania ruchem

Tymczasowa sygnalizacja świetlna stanowi bezprzewodowy system złożony z dwóch osobnych wózki sygnalizacji posiadających niezbędny osprzęt do sterowania ruchem. Dzięki jej wykorzystaniu udaje zautomatyzować i wyraźnie poprawić bezpieczeństwo w miejscach, gdzie przeprowadzane są roboty drogowe lub następuje nagła zmiana organizacji ruchu. Za sprawą tego rodzaju sygnalizacji wahadłowej można umożliwić kierowcom prowadzenie jednoczesnego ruchu w obu kierunkach.

Sygnalizacja LED w przeciwieństwie do standardowych rozwiązań tego typu jest energooszczędna. Wyposażona w wygodne przenośne wózki, na jakich jest instalowana pozwala na łatwy transport na miejsce przeznaczenia. Urządzenia wyposażono w specjalistyczne soczewki, by usunąć efekt odbicia światła słonecznego, przez który to jadący mogliby postrzegać kolor w sposób nieprawidłowy.

 • Żółta lampa zastąpiona jest minutnikiem odliczającym czas do zmiany świateł zwiększając przepustowość i niwelując niecierpliwość kierowców.
 • Komplet 2 wózków z energooszczędną sygnalizacją tymczasową LED do sterowania ruchem wahadłowym.
 • Wózki sygnalizacji wahadłowej wyposażone są w kółka i poręczne uchwyty pozwalające na bezproblemowe przemieszczanie i szybki montaż i usunięcie po zakończeniu pracy urządzenia.
 • Wysięgnik tymczasowej sygnalizacji świetlnej składa się na czas transportu co sprawia że urządzenie staje się niezwykle mobilne, zajmuje w złożonej do transportu pozycji tylko 480 x 770 x 510.
 • Brak kabli zapobiega kłopotliwemu rozciąganiu instalacji i ewentualnym uszkodzeniem kabli.
 • System sygnalizacji zapewnia szybkie i łatwe ustawienie długości cyklu świateł czerwonych i zielonych.
 • Kwarcowy zegar i komplet mikroprocesorów czuwa nad prawidłowym działaniem instalacji.
 • W razie awarii sygnalizacji w zależności od typu usterki podejmie działania: np. w razie awarii lampy czerwonej zacznie migać na żółto aż do wymiany uszkodzonej lampy. A w przypadku zwarcia instalacji czerwone świata zaczynaj błyskać. Wszelkie usterki wyświetlone zostaną na wyświetlaczu sygnalizacji
 • Sygnalizacja zasilana jest z 12V akumulatorów, po jednym na każdym wózku. Przeciętny pobór mocy to 0,34A na 12V, szczytowy natomiast to tylko 0,9A!
 • Zastosowanie paneli LED sprawia że urządzenie jest niezwykle ekonomiczne, system działa do 6-ciu razy dłużej od systemów opartach na konwencjonalnych żarówkach 25W, a na akumulatorze 90Ah może pracować przez cały tydzień.
 • Specjalne soczewki w tymczasowej sygnalizacji LED eliminuje problem efektu odbicia światła słonecznego w lampach i zaburzenie postrzegania wyświetlanego koloru.
 • sygnalizacja wahadłowa wyposażona jest w czujniki dzięki którymi intensywność świecenia regulowana jest automatycznie, poprawia to bezpieczeństwo gdyż nocą sygnalizacja nie oślepia kierowców a w bardzo słoneczne dni pozwala zwiększyć intensywność świecenia poprawiając widoczność oświetlenia.
 • Zakres temperatur w których system sygnalizacji może pracować: od -15°C do +85°C,
 • Czas pracy ustalany w zakresie 1 - 99 sekund co sekundę, 5 - 495 sekund ze skokiem co 5 sekund.
 • Tymczasowa sygnalizacja świetlna LED jest zgodna z europejskimi normami: EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4-, EN 61000-4-6, EN 55022 (klasa B).
 • Zestaw nie zawiera akumulatorów!
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość540
  Szerokość500
  Wysokość800
  Źródło światła120 LEDs
  Źródło zasilania12V
  Czas pracy na bateriiakumulator 90Ah - 7 dni

  Opinie

  Polecamy również