Tymczasowa wahadłowa sygnalizacja świetlna LED 200

Produkt Dostępny

SKU:21-1030-010
netto 4 250,00 zł brutto 5 227,50 zł
Sygnalizacja wahadłowa LED fi 200 jest bezprzewodowym systemem składającym się z dwóch niezależnych wózków sygnalizacyjnych z zamontowanymi panelami LED o średnicy 200mm i 120 diodami LED w każdej z nich (zielony, żółty, czerwony) służącym do sterowania ruchem i zachowania bezpieczeństwa w terenach wykonywania robót drogowych, o tymczasowej zmianie organizacji ruchu. Jako para przenośnych sygnalizatorów ustawianych po prawej stronie na poboczu jezdni rozwiązuje problemy takie jak umożliwienie jednoczesnego ruch w obu kierunkach samochodów na zwężeniach jezdni. Zwiększenie przepustowości i płynności ruchu w rejonach robót drogowych, poprawia bezpieczeństwo na chwilowych zwężeniach w przypadku braku widoczności końca przeszkody.

Szczegółowy opis

Tymczasowa wahadłowa sygnalizacja świetlna LED (200) jest bezprzewodowym systemem składającym się z dwóch wózków sygnalizacyjnych z zamontowanymi panelami LED o średnicy 200mm i 120 mocnymi diodami LED w każdej z nich (zielony, żółty, czerwony) służącym do sterowania ruchem i poprawy bezpieczeństwa w terenach robót drogowych, tymczasowej zmiany organizacji ruchu. Jako para przenośnych sygnalizatorów ustawianych po prawej stronie na poboczu jezdni rozwiązuje problemy takie jak umożliwienie jednoczesnego ruch w obu kierunkach samochodów na zwężeniach jezdni, zwiększenie przepustowości i płynności ruchu w rejonach robót drogowych, poprawia bezpieczeństwo na chwilowych zwężeniach w przypadku braku widoczności końca przeszkody, np wyjazd z tunelu, duża odległość, zakręt.

 • Komplet 2 wózków z energooszczędną sygnalizacją tymczasową LED do sterowania ruchem wahadłowym.
 • Wózki sygnalizacji wahadłowej wyposażone są w kółka i poręczne uchwyty pozwalające na bezproblemowe przemieszczanie i szybki montaż i usunięcie po zakończeniu pracy urządzenia.
 • Wysięgnik tymczasowej sygnalizacji świetlnej składa się na czas transportu co sprawia że urządzenie staje się niezwykle mobilne, zajmuje w złożonej do transportu pozycji tylko 480x770x510.
 • Brak kabli zapobiega kłopotliwemu rozciąganiu instalacji i ewentualnym uszkodzeniem kabli.
 • System sygnalizacji wahadłowej zapewnia szybkie i łatwe ustawienie długości cyklu świateł czerwonych i zielonych.
 • Kwarcowy zegar i komplet mikroprocesorów czuwa nad prawidłowym działaniem instalacji.
 • W razie awarii sygnalizacji w zależności od typu usterki podejmie działania: np. w razie awarii lampy czerwonej zacznie migać na żółto aż do wymiany uszkodzonej lampy. A w przypadku zwarcia instalacji czerwone świata zaczynaj błyskać. Wszelkie usterki wyświetlone zostaną na wyświetlaczu sygnalizacji
 • Sygnalizacja wahadłowa zasilana jest z 12V akumulatorów, po jednym na każdym wózku. Przeciętny pobór mocy to 0,34A na 12V, szczytowy natomiast to tylko 0,9A!
 • W razie potrzeby istnieje możliwość zastosowania przejściówki 230V.
 • Zastosowanie paneli LED sprawia że urządzenie jest niezwykle ekonomiczne, system działa do 6-ciu razy dłużej od systemów opartach na konwencjonalnych żarówkach 25W, a na akumulatorze 90Ah może pracować przez cały tydzień.
 • Specjalne soczewki w tymczasowej sygnalizacji LED eliminuje problem efektu odbicia światła słonecznego w lampach i zaburzenie postrzegania wyświetlanego koloru (daszki przeciwsłoneczne są zbędne).
 • Sygnalizacja wahadłowa wyposażona jest w czujniki dzięki którymi intensywność świecenia regulowana jest automatycznie, poprawia to bezpieczeństwo gdyż nocą sygnalizacja nie oślepia kierowców a w bardzo słoneczne dni pozwala zwiększyć intensywność świecenia poprawiając widoczność oświetlenia.
 • Synchronizacja ustawień sygnalizacji następuje za pomocą niezwykle dokładnego zegara kwarcowego (opcjonalne połączenie kablowe do 600 metrów długości).
 • Czas pracy ustalany w zakresie 1 - 99 sekund co sekundę, 5 - 495 sekund ze skokiem co 5 sekund.
 • Zakres temperatur w których system sygnalizacji może pracować: od -15°C do +85°C,
 • Tymczasowa sygnalizacja świetlna LED jest zgodna z europejskimi normami: EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4-, EN 61000-4-6, EN 55022 (klasa B) .
 • Zestaw nie zawiera akumulatorów!
 • Dane techniczne

  Długość 540
  Szerokość 500
  Wysokość 800
  Źródło światła 120 LEDs
  Czas pracy na baterii akumulator 90Ah - 7 dni
  Źródło zasilania 12V
  Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.