Próg zwalniający PVB-5M - element końcowy 600x350x50mm

84,87 zł 69,00 zł
W magazynie
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 71,34 zł 58,00 zł

Próg zwalniający PVB-5M - element końcowy 600x350x50mm

Chcesz, aby w Twojej okolicy kierowcy stali się bardziej uważni? Nic bardziej prostszego. Od lat najskuteczniejszą formą są progi zwalniające, które dbają o bezpieczeństwo w rejonach, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Są to szkoły, przedszkola, parkingi czy osiedla. Świetnym rozwiązaniem naszych progów zwalniających jest taśma odblaskowa widoczna w nocy dla nadjeżdżających pojazdów. Zarówno montaż, jak i demontaż jest bardzo prosty. W szybki oraz odpowiedni sposób progi zabezpieczą nasze drogi. Ponadto są łatwe i bezawaryjne w użytkowaniu. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dodatkowe, ważne informacje na temat oferowanego przez nas produktu.

Opis produktu

Progi zwalniające PVB-5M stosowane są jako najpopularniejsza i najprostsza metoda uspokojenia ruchu drogowego. Celem zastosowania progów zwalniających jest zmuszenie pojazdu do zmniejszenia prędkości oraz wymuszenia większej uwagi w obszarze zastosowania urządzenia bezpieczeństwa ruchu. Progi zwalniające wykorzystywane są głównie w okolicach szkół, przedszkoli, na parkingach supermarketów, w strefach zamieszkania i na osiedlach mieszkaniowych.

 • Montaż progów zwalniających sprawia, że kierowcy stają się w jego okolicy bardziej uważni.
 • Elementy gumowych progów zwalniających PVB wyposażone są w taśmę odblaskową 3M co pozytywnie wpływa na ich widoczność, szczególnie w nocy, dzięki czemu poprawia skuteczność i bezpieczeństwo rozwiązania, również dla poruszającego się pojazdu.
 • Montaż progów zwalniających jest jednym z tańszych i łatwiejszych zabiegów mogących znacznie wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 • Łatwość montażu i demontażu pozwala na czasowe (w razie chwilowej potrzeby bądź "na próbę") zastosowanie urządzenia.
 • Posiadają Krajową Ocenę Techniczną IBDiM.
 • Specjalnie zaprojektowane elementy montażowe do progów zwalniających gwarantują poprawę bezpieczeństwa przez trwałe i bezawaryjne mocowanie elementów do podłoża.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Waga5,5 kg
  Wysokość50 mm
  Długość600 mm
  Szerokość350 mm
  KolorCzarny
  Otwory montażowe3 (brak elementów montażowych w zestawie)

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!