Więcej zdjęć

Próg zwalniający PVB-5D - element końcowy 900x280x50mm

Produkt Dostępny

netto 76,00 zł brutto 93,48 zł

Próg zwalniający PVB-5D - element końcowy 900x280x50mm


Zamontowanie progu zwalniającego wcale nie musi być takie trudne. Produkt, który oferujemy, jest praktyczny, ponieważ łatwo można go zamontować w miejscach szczególnie niebezpiecznych. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, na elementach ma przymocowaną odblaskową taśmę, która ostrzega kierowców przed zbliżaniem się do progu po zmierzchu. Dzięki niemu prowadzący pojazdy stają się bardziej uważni. Progi powinny być montowane przy miejscach użyteczności publicznej takich jak szkoły, przedszkola, parkingi czy osiedla mieszkaniowe. Ich zastosowanie uznawane jest za jedno z bardziej skutecznych i łatwych w montażu. Warto wspomnieć, że nasze produkty posiadają aprobatę techniczną IBDiM.

Opcje

* wymagane pola

netto 76,00 zł brutto 93,48 zł

Szczegółowy opis

Próg zwalniający PVB-5M stosowany są jako najpopularniejsza i najprostsza metoda uspokojenia ruchu drogowego. Celem zastosowania progów zwalniających jest zmuszenie pojazdu do zmniejszenia prędkości oraz wymuszenia większej uwagi w obszarze zastosowania urządzenia bezpieczeństwa ruchu. Progi zwalniające wykorzystywane są głównie w okolicach szkół, przedszkoli, na parkingach supermarketów, w strefach zamieszkania i na osiedlach mieszkaniowych.

 • Montaż progów zwalniających sprawia, że kierowcy stają się w jego okolicy bardziej uważni.
 • Elementy gumowych progów zwalniających PVB wyposażone są w taśmę odblaskową 3M co pozytywnie wpływa na ich widoczność, szczególnie w nocy, dzięki czemu poprawia skuteczność i bezpieczeństwo rozwiązania, również dla poruszającego się pojazdu.
 • Montaż progów zwalniających jest jednym z tańszych i łatwiejszych zabiegów mogących znacznie wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 • Łatwość montażu i demontażu pozwala na czasowe (w razie chwilowej potrzeby bądź "na próbę") zastosowanie urządzenia.
 • Posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Specjalnie zaprojektowane elementy montażowe do progów zwalniających gwarantują poprawę bezpieczeństwa przez trwałe i bezawaryjne mocowanie elementów do podłoża.
 • Dane techniczne

  Długość 900
  Szerokość 280
  Wysokość 50
  Kolor czarny
  Elementy odblaskowe Żółte
  Otwory montażowe 3 (brak elementów montażowych w zestawie)
  Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.