Próg zwalniający PVB-5D - element końcowy 900x280x50mm

93,48 zł 76,00 zł
W magazynie

Próg zwalniający PVB-5D - element końcowy 900x280x50mm

Zamontowanie progu zwalniającego wcale nie musi być takie trudne. Produkt, który oferujemy, jest praktyczny, ponieważ łatwo można go zamontować w miejscach szczególnie niebezpiecznych. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, na elementach ma przymocowaną odblaskową taśmę, która ostrzega kierowców przed zbliżaniem się do progu po zmierzchu. Dzięki niemu prowadzący pojazdy stają się bardziej uważni. Progi powinny być montowane przy miejscach użyteczności publicznej takich jak szkoły, przedszkola, parkingi czy osiedla mieszkaniowe. Ich zastosowanie uznawane jest za jedno z bardziej skutecznych i łatwych w montażu. Warto wspomnieć, że nasze produkty posiadają aprobatę techniczną IBDiM.

Opis produktu

Próg zwalniający PVB-5M stosowany są jako najpopularniejsza i najprostsza metoda uspokojenia ruchu drogowego. Celem zastosowania progów zwalniających jest zmuszenie pojazdu do zmniejszenia prędkości oraz wymuszenia większej uwagi w obszarze zastosowania urządzenia bezpieczeństwa ruchu. Progi zwalniające wykorzystywane są głównie w okolicach szkół, przedszkoli, na parkingach supermarketów, w strefach zamieszkania i na osiedlach mieszkaniowych.

 • Montaż progów zwalniających sprawia, że kierowcy stają się w jego okolicy bardziej uważni.
 • Elementy gumowych progów zwalniających PVB wyposażone są w taśmę odblaskową 3M co pozytywnie wpływa na ich widoczność, szczególnie w nocy, dzięki czemu poprawia skuteczność i bezpieczeństwo rozwiązania, również dla poruszającego się pojazdu.
 • Montaż progów zwalniających jest jednym z tańszych i łatwiejszych zabiegów mogących znacznie wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 • Łatwość montażu i demontażu pozwala na czasowe (w razie chwilowej potrzeby bądź "na próbę") zastosowanie urządzenia.
 • Posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Specjalnie zaprojektowane elementy montażowe do progów zwalniających gwarantują poprawę bezpieczeństwa przez trwałe i bezawaryjne mocowanie elementów do podłoża.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Waga7 kg
  Wysokość50
  Długość900
  Szerokość280
  KolorCzarny
  Elementy odblaskoweŻółte
  Otwory montażowe3 (brak elementów montażowych w zestawie)

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!