Próg modułowy (segmentowy) element środkowy najazdu - model 10 cm

429,27 zł 349,00 zł
W magazynie

Próg modułowy (segmentowy) element środkowy najazdu - model 10 cm

Prezentowany produkt to jeden z najważniejszych elementów środkowych, tworzących najazd progu modułowego, który to wyróżnia się praktycznością. Różna konfiguracja umożliwia nam tworzenie progów liniowych, wyspowych i płytowych. Element środkowy najazdu modelu 10 cm świetnie sprawdzi się nie tylko w przypadku progów zwalniających, pozwalających na ograniczenie prędkości i poprawę bezpieczeństwa na drogach, ale także jako funkcjonalne podwyższenie, niwelujące różnicę wysokości na halach, magazynach, przystankach. Produkt jest elementem modułowego przejścia dla pieszych bądź rampy dla inwalidów, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnym. To najwyższa jakość wykonania, wytrzymałość, elastyczność i niezawodność.

Opis produktu

Progi modułowe (modułowy system progów zwalniających) to oryginalny rozwiązanie pozwalający na budowę różnych konfiguracji progów liniowych, wyspowych i płytowych. W zależności od konfiguracji z różnych elementów mogą pełnić wiele funkcji jak np. podwyższonego modułowego przejścia dla pieszych, rampy dla inwalidów.

 • Płytowego przejścia dla pieszych, które łączy zalety progu zwalniającego i przejścia dla pieszych.
 • Podwyższenie mogą być używane w celu niwelowania różnic wysokości, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnych, np. podjazd dla wózków inwalidzkich z drogi na przystanek autobusowy czy wjazd na krawężnik w utrudnionym miejscu.
 • Elementy progu modułowego stworzone z antypoślizgowego materiału zgodne z europejską normą 45 SRT poprawiają bezpieczeństwo.
 • Odblaskowe wstawki zwiększają widoczność progów segmentowych szczególnie w nocy poprawiając tym samym bezpieczeństwo uczestników ruchu.
 • Elementy progu segmentowego o różnym kolorze pozwalają na konfigurację produktu do różnych zastosowań w zależności od upodobania.
 • Metalowe łączniki zwiększają stabilność i poprawiają pasowanie modułów progu segmentowego.
 • Gumowe zatyczki chronią przed dostawaniem się wody do elementów montażowych zapobiegając dzięki temu korozji i poprawiając samą estetykę progu.
 • Progi segmentowe posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Sposób montażu i zastosowanie specjalnych zestawów montażowych dołączonych do zestawu, nie tylko poprawia niezawodność urządzenia ale również pozwala na tymczasowe usunięcie czy przesunięcie progu modułowego (np na czas remontu).
 • Progi modułowe skonstruowane są z wulkanizowanej gumy niezwykle wytrzymałej na uszkodzenia, zmienne warunki meteorologiczne i bezpiecznej dla samochodów.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość1000
  Szerokość500
  Wysokość0-100
  KolorCzarny
  Elementy odblaskoweBiałe
  Otwory montażowe4

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!