Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czarny - model 10 cm

565,80 zł 460,00 zł
W magazynie
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 539,97 zł 439,00 zł

Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czarny - model 10 cm

Prezentowane przez nas modele wykonane zostały z antypoślizgowego materiału zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa. Elementy najazdowe progów modułowych wzbogacone zostały o odblaskowe wstawki, które wpływają na ich doskonałą widoczność o każdej porze dnia. Produkt wyposażony jest w metalowe łączniki zapewniające stabilność oraz gumowe zatyczki chroniące przed dostawaniem się wody do mocować. Progi modułowe charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością i pozwalają na wiele możliwości konfiguracyjnych. Dodatkowo nadają się zarówno do utworzenia progu zwalniającego, jak i różnego rodzaju podwyższeń m.in. modułowych przejść dla pieszych bądź ramp dla inwalidów.

Opis produktu

Progi modułowe (modułowy system progów zwalniających) to oryginalny rozwiązanie pozwalający na budowę różnych konfiguracji progów liniowych, wyspowych i płytowych. W zależności od konfiguracji z różnych elementów mogą pełnić wiele funkcji jak np. podwyższonego modułowego przejścia dla pieszych, rampy dla inwalidów.

 • Płytowego przejścia dla pieszych, które łączy zalety progu zwalniającego i przejścia dla pieszych.
 • Podwyższenie mogą być używane w celu niwelowania różnic wysokości, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnych, np. podjazd dla wózków inwalidzkich z drogi na przystanek autobusowy czy wjazd na krawężnik w utrudnionym miejscu.
 • Elementy progu modułowego stworzone z antypoślizgowego materiału zgodne z europejską normą 45 SRT poprawiają bezpieczeństwo.
 • Odblaskowe wstawki zwiększają widoczność progów segmentowych szczególnie w nocy poprawiając tym samym bezpieczeństwo uczestników ruchu.
 • Elementy progu segmentowego o różnym kolorze pozwalają na konfigurację produktu do różnych zastosowań w zależności od upodobania.
 • Metalowe łączniki zwiększają stabilność i poprawiają pasowanie modułów progu segmentowego.
 • Gumowe zatyczki chronią przed dostawaniem się wody do elementów montażowych zapobiegając dzięki temu korozji i poprawiając samą estetykę progu.
 • Progi segmentowe posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Sposób montażu i zastosowanie specjalnych zestawów montażowych dołączonych do zestawu, nie tylko poprawia niezawodność urządzenia ale również pozwala na tymczasowe usunięcie czy przesunięcie progu modułowego (np na czas remontu).
 • Progi modułowe skonstruowane są z wulkanizowanej gumy niezwykle wytrzymałej na uszkodzenia, zmienne warunki meteorologiczne i bezpiecznej dla samochodów.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość1000
  Szerokość500
  Wysokość100
  KolorCzarny
  Otwory montażowe4

  Opinie