Próg modułowy (segmentowy) element narożny prawy - model 10

397,29 zł 323,00 zł
W magazynie

Próg modułowy (segmentowy) element najazdu prawy - model 10

Szukasz rozwiązania, które umożliwi budowanie progu liniowego, wyspowego bądź płytowego zgodnie z własnymi potrzebami? Prezentowany produkt to strzał w dziesiątkę! Progi modułowe, zwane czasami segmentowymi, pozwalają dzięki swojej konstrukcji i właściwościom mogą pełnić wiele funkcji. Z jednej strony są skutecznym progiem zwalniającym, z drugiej stanowią bezpieczną, niwelującą różnice poziomowe, rampę dla inwalidów. Wykonane są z najwyższej jakości wulkanizowanej gumy, która cechuje się niezwykłą wytrzymałością na rozmaite uszkodzenia oraz zmienne warunki atmosferyczne. Produkt jest także bezpieczny dla różnych pojazdów.

Opis produktu

Progi modułowe (modułowy system progów zwalniających) to oryginalny rozwiązanie pozwalający na budowę różnych konfiguracji progów liniowych, wyspowych i płytowych. W zależności od konfiguracji z różnych elementów mogą pełnić wiele funkcji jak np. podwyższonego modułowego przejścia dla pieszych, rampy dla inwalidów.

 • Płytowego przejścia dla pieszych, które łączy zalety progu zwalniającego i przejścia dla pieszych.
 • Podwyższenie mogą być używane w celu niwelowania różnic wysokości, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnych, np. podjazd dla wózków inwalidzkich z drogi na przystanek autobusowy czy wjazd na krawężnik w utrudnionym miejscu.
 • Elementy progu modułowego stworzone z antypoślizgowego materiału zgodne z europejską normą 45 SRT poprawiają bezpieczeństwo.
 • Odblaskowe wstawki zwiększają widoczność progów segmentowych szczególnie w nocy poprawiając tym samym bezpieczeństwo uczestników ruchu.
 • Elementy progu segmentowego o różnym kolorze pozwalają na konfigurację produktu do różnych zastosowań w zależności od upodobania.
 • Metalowe łączniki zwiększają stabilność i poprawiają pasowanie modułów progu segmentowego.
 • Gumowe zatyczki chronią przed dostawaniem się wody do elementów montażowych zapobiegając dzięki temu korozji i poprawiając samą estetykę progu.
 • Progi segmentowe posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Sposób montażu i zastosowanie specjalnych zestawów montażowych dołączonych do zestawu, nie tylko poprawia niezawodność urządzenia ale również pozwala na tymczasowe usunięcie czy przesunięcie progu modułowego (np na czas remontu).
 • Progi modułowe skonstruowane są z wulkanizowanej gumy niezwykle wytrzymałej na uszkodzenia, zmienne warunki meteorologiczne i bezpiecznej dla samochodów.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość1000
  Szerokość500
  Wysokość0-100
  KolorCzarny
  Elementy odblaskoweBiałe
  Otwory montażowe4

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!