Tablica kierująca U-21 A/B - I generacja

78,72 zł 64,00 zł
W magazynie
Tablica kierująca U-21 A/B I generacji to produkt służące do oznaczenia krawędzi zwężonego pasa ruchu. Znak skrajni stosowany w celu przekierowania ruchu w czasie zastosowania tymczasowej organizacji ruchu na czas robót drogowych. Przeznaczone do instalacji w podstawach pod znaki drogowe lub separatorami ruchu drogowego. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów tablica kierująca U21 zapewnia trwałość urządzeń. Oklejenie certyfikowaną folią odblaskową zapewnia doskonałą widoczność, co jest kluczowe dla skutecznej informacji kierowców o zmianie szerokości jezdni czy tymczasowemu przekierowania pasa ruchu.

Przeznaczenie:
 • Oznakowanie przekserowań w ruchu na czas obowiązywania tymczasowej organizacji
 • Oznacznie zwężenia pasów ruchu w rejonie robót
 • Tymczasowe wyłącznie pasów z ruchu
 • Doraźne tymczasowe oznaczenie ubytków w jezdni
 • Opis produktu

  Tablica kierująca U-21 A/B Typ 1 jest rozwiązaniem dedykowanym do oznaczenia krawędzi zwężonego czy przekierowanego pasa ruchu. Wykonana wysokiej jakości materiałów, tablica U-21 stanowi niezawodny sztywny znak skrajni przeznaczony do stosowania z podstawami pod znaki drogowe oraz separatorami ruchu drogowego. Jej pozwala na precyzyjne informowanie kierowców o zbliżających się zmianach w organizacji ruchu. Konstrukcja i certyfikowana folia odblaskowa zastosowana w produkcji tablic ta gwarantuje jakości spełniając najwyższe standardy dotyczące oznakowania drogowego.

 • Odporna na warunki atmosferyczne sztywna i niezwykle wytrzymała konstrukcja wykonana z wysoko gatunkowego polietylenu w kolorze białym.
 • Tablica kierująca U-21 na całej długości jest uzbrojona metalowym ocynkowanym profilem 40x40 wzmacniający i usztywniający znak.
 • Elementy odblaskowe wykonane z foli odblaskowej I generacji zapewniają doskonałą widoczność w trudnych warunkach widoczności, szczególnie nocą.
 • Tablica zakończona z jednej ze stron elementem fi50 służącym do zamontowania ostrzegawczej lampy drogowej z drugiej trzpieniem montażowym 40x40 do zamontowania w podstawie drogowej.
 • Tablice kierująca U-21 a i b są lustrzanie odbite wzdłuż pionowej krawędzi.
 • Tablice kierujące u-21 A/B powinny być ustawione tak by pasy były skierowane ku dołowi po stronie używanego pasa ruchu.
 • Pozwala na oznaczenie krawędzi zwężonego pasa ruchu przy robotach drogowych, zwężeniach w niebezpiecznych miejscach.
 • Oznaczania zwężonej szerokości jezdni lub skrajni na drogach bądź w tunelach.
 • Oznaczenie pasa awaryjnego lub dzielącego w przypadku zawężenia pasa bezpieczeństwa.
 • Doraźne tymczasowe oznaczenie ubytków w jezdni czy innych miejsc niebezpiecznych.

 • Tablica kierująca U21 na podstawie drogowej

  Tablica kierująca U-21 A/B charakteryzuje się wytrzymałą i odporną na warunki atmosferyczne konstrukcją. Wykonana z wysoko gatunkowego polietylenu o kolorze białym zapewnia trwałość i doskonale kontrastuje z otoczeniem, co zwiększa jej widoczność.

  Tablica U-21 wzmocniona jest metalowym ocynkowanym profilem o wymiarach 40x40 na całej swojej długości. Element ten pełni funkcję wzmacniającą, nadając konstrukcji dodatkową wytrzymałość i sztywność.

  Tablica kierująca wyklejona jest certyfikowaną folią odblaskową I generacji. Gwarantuje to doskonałą widoczność znaku w trudnych warunkach o ograniczonej widoczności, szczególnie nocą.

  Tablica kierująca U-21 A/B Typ 1 została zakończona z jednej ze stron elementem fi50, która umożliwia montaż drogowych lamp ostrzegawczych, takich jak fala świetlna czy lampa zmierzchowa U-35a. Z drugiej strony tablica wyposażona jest w trzpień montażowy 40x40 służący do w dedykowanej podstawie drogowej.

  Lampa zmierzchowa na tablicy kierującej U-35a

  Tablica w wersji A / B charakteryzuje się lustrzanym odbiciem znaku wzdłuż ich pionowej krawędzi. Tablica powinna być ustawiona w ten sposób, aby pasy na nich były skierowane ku dołowi, zwrócone w kierunku używanego pasa ruchu.

  Tablica kierująca U-21 I generacji stanowi idealne narzędzie do jednoznacznego oznaczenia krawędzi zwężonego pasa ruchu podczas prac drogowych oraz w miejscach uznanych za niebezpieczne zwężenia. Wskazuje ona kierowcom na konieczność zmniejszenia prędkości oraz dostosowania się do zmieniających się warunków na drodze.

  Tablice kierujące potocznie zwane sierżantami doskonale sprawdza się do oznaczenia zwężonej jezdni lub skrajni na drogach oraz w tunelach. Stanowi czytelną i precyzyjną informację dla kierowców, wskazując na zmiany w organizacji ruchu. Tablica U21 informuje o konieczności dostosowania prędkości i manewrów do zwężonego pasa ruchu, co z kolei minimalizuje ryzyko potencjalnych incydentów.

  Tablica U21 A/B może pełnić rolę oznaczenia pasa awaryjnego lub dzielącego w przypadku zawężenia pasa bezpieczeństwa. W przypadku zwężenia pasa bezpieczeństwa, tablica umożliwiając płynne i bezpieczne przemieszczanie się pojazdów na drodze, nawet przy ograniczonej szerokości pasa bezpieczeństwa.

  Sierżanty U-21 A/B może być zastosowana do tymczasowego oznaczenie ubytków w jezdni czy innych miejscach niebezpiecznych. Urządzenie informuje kierowców o konieczności zachowania ostrożności w okolicy ubytków w jezdni, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko wypadków czy uszkodzeń pojazdów.

  .

  Dane techniczne

  Więcej informacji
  Wysokość1100
  Szerokość300
  KolorBiały
  Elementy odblaskoweBiało-czerwone
  Typ odblaskuI generacja

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!