Lampa drogowa zmierzchowa U35a MiniStar 1000 Żółta

Ocena:
47,97 zł 39,00 zł
W magazynie
Lampa zmierzchowa U-35a jest rodzajem ostrzegawczej lampy drogowej wykorzystywanej w rejonie prowadzonych robót drogowych, gdzie zapewnienie odpowiedniego oświetlenia ostrzegawczego ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i uczestników ruchu drogowego. Drogowe lampy zmierzchowe stanowią niezastąpione narzędzie w celu zabezpieczenia poprzez zapewnienie lepszej widoczności obszarów prowadzenia robót, szczególnie nocą i w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Zastosowanie lamp drogowych U-35 wraz z tablicami kierunkowymi U-21, bądź zaporami drogowymi znacznie zwiększając widoczność potencjalnych przeszkód na drodze.

Przeznaczenie:
 • Prowadzenie ruchu w rejonie robót drogowych
 • Montaż na barierach drogowych dogradzających obszar robót
 • Montaż na tablicach U21 przy zwężeniu dróg
 • Jako światło ostrzegawcze na tablic drogowych u-20
 • Oznakowanie ostrzegawcze znaków drogowych A-14,A30
 • Opis produktu

  Lampa ostrzegawcza U-35a

  to jedna z rodzajów drogowych lamp zmierzchowych. MiniStar 1000 to jednobateryjny model o barwie żółtej. Główne zadanie lamp ostrzegawczych to poprawa bezpieczeństwa rejonu robót drogowych, poprzez wizualne zaznaczenie przeszkód w okolicach gdzie prowadzone są prace. Lampy ostrzegawcze U-35a posiadają dedykowany uchwyt dedykowany do przymocowania na tablicach U-21 oraz wszelkiego rodzaju zaporach drogowych. Zmierzchowe lampy ostrzegawcze wyposażone w żółte światło ostrzegawcze podnoszą poziom uwagi osób poruszające się po drodze w miejscach, które mogą być potencjalnie niebezpieczne.
 • Lampa zmierzchowa Ministar 1000 posiada 2 Hi LED-owy obwód.
 • Zasilana pojedynczą baterią typu H4R25.
 • Szacowany czas pracy na bateriach: 7 Ah - 358h, 50 Ah - 2500h.
 • Lampa ostrzegawcza U35a wyposażona w uchwyt do przenoszenia.
 • Technologia LED wykorzystana w lampie zmierzchowej zwiększa efektywność zużycia energii wydłużając czas pracy lampy na baterii nawet do 3 krotności w porównaniu z lampą ze zwykłymi żarówkami.
 • Gniazdo baterii wyposażone jest w 5 styków, co sprawia że bateria zawsze umieszczona jest prawidłowo.
 • Lampa zmierzchowa MiniStar 1000 wyposażona została w czujnik zmierzchu automatycznie włączający urządzenie.
 • Ministar 1000 ma dwa tryby pracy - ciągłego świecenia lub tryb przerywany błyskający 60 razy na minutę.
 • W przypadku gdy bateria będzie na skraju wyczerpania, lampa przestanie świecić przerywanie, a zacznie świecić ciągłym światłem, celem zasygnalizowania potrzeby wymiany baterii.
 • Mocowanie lampy zmierzchowej U35a wyposażone jest w system zabezpieczenia przeciw kradzieży.
 • Lampa drogowa zmierzchowa posiada obudowę o konstrukcji odblaskowej, która maksymalnie wykorzystuje i wzmacnia światło poprawiając bezpieczeństwo.
 • Soczewki o średnicy 180 mm wykonane są z poliwęglanu.
 • Szeroki zakres pracy urządzenia -15C do +85C.
 • Celem zabezpieczenia w celu włączenia, dostępu do baterii, czy mocowania wygodnym rozwiązaniem jest specjalny klucz.

 • Lampa U35-a na tablicy kierującej U21

  Lampa zmierzchowa MiniStar 1000 została wyposażona w dwie mocne diody LED po jednej na każdą stronę zapewniając obustronne działanie. Zastosowanie technologii LED przyczynia się do znacznego obniżenia zużycia energii i sprawia, że lampa na jednej baterii R25 7Ah wytrzymuje do 350 godzin.

  Jednobateryjna lampa zmierzchowa U-35a wykorzystująca technologię LED zwiększa efektywność zużycia energii i wydłuża czas pracy lampy na baterii nawet do trzykrotnej długości w porównaniu z lampą wyposażoną w zwykłe żarówki. Jako rozwiązanie niezwykle energooszczędne wykorzystująca baterię o pojemności 7 Ah w optymalnych warunkach oferuje szacowany czas pracy wynoszący aż 358 godzin. Natomiast w przypadku baterii 50 Ah, czas pracy wzrasta do imponujących 2500 godzin.

  Gniazdo baterii zostało zaprojektowane z wykorzystaniem 5 styków, co stanowi wygodną cechę , która gwarantuje zawsze prawidłowe umieszczenie baterii. Eliminuje to problem z odpowiednią instalacją baterii, zapewniając łatwość obsługi.

  Lampa zmierzchowa U-35a taka jak MiniStar 1000 została wyposażona w inteligentny czujnik zmierzchu, umożliwiający automatyczne włączanie lampy w momencie wystąpienia wymaganych do działania warunków oświetleniowych. Dzięki zastosowaniu czujnika zmierzchu oszczędza energię i działa tylko wtedy gdy to konieczne.

  Lampa zmierzchowa U-35a posiada dwa tryby pracy. Pierwszym z nich jest tryb ciągłego świecenia, gdy wymagana jest stałe oświetlenie. Drugą opcją jest tryb przerywany - błyskający, w którym lampa wykonuje 60 błysków na minutę, co ma na celu zwiększenia jej funkcji ostrzegawczej.

  MiniStar 1000 została wyposażona w inteligentny system informujący użytkownika o stanie baterii. Gdy bateria zbliża się do wyczerpania, lampa automatycznie przechodzi z trybu przerywanego błyskania na stałe, ciągłe świecenie. Pełni to funkcję sygnalizacyjną, informując użytkownika o konieczności wymiany baterii zanim urządzenie całkowicie przestanie działąć.

  Zaletą urządzeń jest wykorzystanie soczewek o konstrukcji, która wykorzystuje i wzmacnia światło. Jest to istotny element zwiększający widoczność w warunkach zmierzchu i niskiego oświetlenia

  Soczewki o średnicy 180 mm zastosowane w lampie zmierzchowej U35 wykonane zostały z trwałego i lekkiego poliwęglanu. Ten materiał jest doskonale znany ze swojej wysokiej odporności na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Dzięki zastosowaniu mocnego materiału jest ona bardzo odporna na potencjalne uszkodzenia mechaniczne.

  Lampa zmierzchowa U35 MiniStar 1000 posiada oznakowanie CE potwierdzające zgodność z obowiązującymi dyrektywami 2006/95/CE dotyczącą bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych i 2004/108/CE regulującą kompatybilność elektromagnetyczną. Lampa spełnia wymagania bezpieczeństwa oraz standardy związane z kompatybilnością elektromagnetyczną zgodnie z europejskimi przepisami i normami.

  Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość190 mm z uchwytem
  Szerokość190 mm
  Wysokość345mm
  Źródło światła2 LED
  Kolor światłaŻółty
  Źródło zasilania6V
  Bateria4R25 7Ah/50Ah
  Czas pracy na baterii
 • 7 Ah - 358h | 50 Ah 2500h
 • Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!