Separator łańcuchowy element biały

113,16 zł 92,00 zł
W magazynie
Separator łańcuchowy biały to urządzenie bezpieczeństwa ruchu służące do wydzielenia części pasa ruchu, wyłączania obszaru parkingu lub placu manewrowego. Separator SŁ/EŚ/b zastosowany w tymczasowych zmianach organizacji ruchu, pomaga poprowadzić ruch zgodnie z założeniami organizacji. W przypadku stałego stosowania pozwala na opasanie wysepek, wyznaczania pasów ruchu oraz zapobiegania zbaczaniu z ustalonych tras.

Przeznaczenie:
 • Wygradzanie nawierzchni wyłączonej z ruchu pojazdów
 • Rozdzielanie pasów ruchu na wąskich wjazdach do garaży podziemnych
 • Organizacja wysepek i rond
 • Oznakowanie zwężenia w pasie ruchu
 • Funkcja zabezpieczająca krawężnika
 • Opis produktu

  Separator łańcuchowy biały to urządzenie bezpieczeństwa ruchu, służące do wydzielenia części pasa ruchu, oddzielające obszary parkingowe i wyznaczające pasy ruchu. Jego zastosowanie obejmuje tymczasowe zmiany organizacji ruchu, umożliwiając płynne i bezpieczne kierowanie pojazdów zgodnie z potrzebami aktualnej organizacji. W przypadku stałego zastosowania, pełni funkcję na przykład przy opasaniu wysepek, wyznaczania pasów ruchu oraz zapobiegania zbaczaniu z ustalonych tras.

 • Wykonany z trwałego materiału odpornego na zmienne warunki atmosferyczne.
 • Dedykowane miejsca do montażu, zapewniające trwałe przymocowanie do nawierzchni drogi.
 • Skuteczne oddzielenie dwóch przeciwbieżnych pasów ruchu.
 • Elastyczna konstrukcja umożliwiająca uzyskanie praktycznie każdego kształtu.
 • Paleta zawierająca 4 kolory pozwala na dowolną konfigurację, spełniając różnorodne potrzeby.
 • Doskonale sprawdza się do organizacji wysepek i rond.
 • Stanowi nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne rozwiązanie, uporządkowujące ruch na parkingach, drogach czy placach manewrowych.
 • Idealny do tymczasowego oznakowywania pasów awaryjnych.
 • Stosowany podczas remontów skutecznie pomaga w oznakowaniu zwężenia pasów ruchu.

 • Separator łańcuchowy jako opaska ronda

  Separator Łańcuchowy charakteryzuje się wysoką odpornością w zmiennych warunkach atmosferycznych. Mieszanka gumowa zapewnia wieloletnie bezproblemowe użytkowanie urządzeń. Separatory umożliwiają stałe przytwierdzenie do nawierzchni drogi.

  Ich konstrukcja pozwala na tworzenie praktycznie każdego kształtu, dostosowując się do różnych rozwiązań architektonicznych.

  Separatory łańcuchowe w razie potrzeby, sprawdzają się w celu fizycznego oddzielania dwóch przeciwbieżnych pasów ruchu. Konstrukcja separatorów łańcuchowych umożliwia wyraźne wytyczenie granic pasa, co minimalizuje niebezpiecznych sytuacji na drodze.

  Paleta kolorystyczna z 4 unikalnymi kolorami umożliwia dowolną konfigurację, spełniając różnorodne potrzeby. Separator doskonale sprawdza się do organizacji wysepek i rond, wprowadzając porządek na parkingach, drogach oraz placach manewrowych. To nie tylko narzędzie funkcjonalne, ale również estetyczne, które harmonijnie komponuje się z otoczeniem.

  Prezentowany model białego separatora łańcuchowego o wymiarach 590x160x160 jest idealnym rozwiązaniem do tymczasowego oznakowywania pasów awaryjnych. Łatwy montaż i elastyczna konstrukcja umożliwiają szybkie i skuteczne wyznaczenie obszarów tymczasowych. To efektywne narzędzie, które nie tylko zwiększa widoczność, ale także minimalizuje czas potrzebny na organizację pasów awaryjnych.

  Separator łańcuchowy możliwość dowolnej konfiguracji
  Separator łańcuchowy wyłączający powierzchnie z ruchu pojazdów

  Separator łańcuchowy to także doskonałe rozwiązanie podczas remontów, skutecznie wspomagając oznakowanie zwężenia pasów ruchu. Dzięki łatwej instalacji i wytrzymałej konstrukcji, separator umożliwia szybkie i klarowne wytyczenie obszarów objętych remontem, minimalizując zakłócenia dla kierowców.

  Dane techniczne

  Więcej informacji
  Wysokość160
  Długość590
  Szerokość160
  KolorBiały
  Otwory montażowe2 (brak elementów montażowych w zestawie)
  Parametry
      Wartość   Jednostka   Norma/Metoda
  Wytrzymałość na rozciąganie   ≥ 1,0   MPa   PN-ISO 37
  Twardość   ≥ 55   °Sha   PN-EN ISO 868:2005
  Tolerancja - długość, szerokość   ± 2   %   od nominalnego
  Tolerancja - wysokość   ± 2   %   od nominalnego
  Tolerancja - waga   ± 2   %   od nominalnego
  Rysunki techniczneSeparator łańcuchowy wymiary rysunek techniczny

  Opinie

  Polecamy również