Blokada parkingowa typu U wzmacniana zamek

516,60 zł 420,00 zł
W magazynie

Miejsca postojowe w dzisiejszych czasach są na wagę złota, wielokrotnie płacimy za nie krocie i chcemy się uchronić przez niepożądanymi samochodami próbującymi je zająć. Blokady parkingowe są idealnym rozwiązaniem, które przez fizyczne wygrodzenie zapobiega parkowaniu przez osoby niepożądane. Wzmocniona blokada przydatna szczególnie tam gdzie urządzenie jest narażone na niesfornych kierowców bądź dewastację. Ze względu na wytrzymałość potocznie nazywana blokadą typu słoń.

Opis produktu

Wytrzymała blokada parkingowa

Wzmacniane blokady parkingowe typu U zaprojektowane są w sposób zwiększający wytrzymałość mechaniczną minimalizującą możliwość uszkodzenia blokady. Konstrukcja blokady żartobliwie nazywana blokadą typu "słoń" ma za zastosowanie wszędzie tam gdzie standardowe blokady były niszczone przez uszkodzenia mechaniczne spowodowane choćby przez najeżdżające na nie pojazdy. Blokada w przeciwieństwie do podstawowych blokad posiada nie jeden a trzy punkty mocowania do podstawy, pozwala to na znaczne zwiększenie trwałości urządzenia.

Odporna na warunki atmosferyczne

Blokady zabezpieczone są poprzez estetyczne i niezwykle odporne na warunki atmosferyczne ocynkowane a następnie malowanie proszkowe na kolor czerwony RAL 3020. Celem poprawy bezpieczeństwa i widoczności nocą oklejane są folią odblaskową I generacji 5 czerowonych pasów po 80mm każdy.

Wygodna górna wkładka

W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań na kłódkę blokada posiada wygodny górny zamek. Stosowana przeważnie w miejscach gdzie jej użytkowanie jest codziennością. Wbudowany zamek niweluje konieczność noszenia kłódki ze sobą, wygodny szczególnie zimą pozwala nam uniknąć grzebania w śniegu. Blokada posiada 2 klucze w komplecie.

Wygodny i prosty montaż

Montowana na stabilnym podłoży poprzez 3 otwory montażowe bezpośrednio do podłoża. Nie wymaga specjalistycznych narzędzi.

Parametry:

wysokość: 520 mm
szerokość: pałąk 450 mm
pałąk: rura Ø42,4x2,0 mm
podstawa: 490x345x8 mm w kształcie litery T
profil pionowy: zewnętrzny 40x40x1,5 mm / wewnętrzny 35x35x2 mm
otwory montażowe: 3 otwory Ø13 mm przednie w rozstawie 310 mm, tylny 305 mm od osi
wysokość w pozycji złożonej: 60 mm
odbojnik:2 odbojniki gumowe z tuleją metalową
waga: 11 kg
zamek: zamek samozatrzaskowy, 2 klucze w komplecie

Blokady oferowane przez nas są produktem wysokiej jakości

Wytrzymałość wszystkie blokady oferowane przez nas zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez warstwę wytrzymałego ocynku, dodatkowo posiadamy też modele które oprócz warstwy ocynku dodatkowo są zabezpieczone za pomocą malowania proszkowego. Sprawia to że blokady są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Dbałość o detale w procesie produkcji blokad dbamy o szczegóły takie jak wygładzenie ostrych kantów i spawów mogących stanowić zagrożenie dla ogumienia pojazdów. Blokady oklejane są atestowaną folią odblaskową celem poprawy widoczności nocą. Gumowy odbojnik z metalową tuleją zapewnia amortyzację blokady podczas składania.

Wysoka estetyka dbamy o wykończenie naszych produktów od szlifowanych spawów, dokładne estetyczne cynkowanie i malowanie proszkowe są cechą charakterystyczną oferowanych przez nas blokad.

Personalizacja zamków blokady oferowane przez nas możemy wykonać w systemie jednego klucza co niezbędne niejednokrotnie jest w przypadku np. wspólnot mieszkaniowych. Istnieje też możliwość późniejszego zamówienia blokady z posiadanym już zamkiem w przypadku kiedy chcemy zamontować więcej blokad niż pierwotnie było planowane.

Dane techniczne

Więcej informacji
Waga11 kg
Zabezpieczenie antykorozyjneLakierowane proszkowo RAL 3020
Rodzaj zamkaZamek górny 2 klucze (w zestawie)
Rodzaj wykończeniaKolor biały, czerwone pasy folii odblaskowej
Montaż poprzez3 otwory na kotwy (brak w zestawie)

Opinie