Więcej zdjęć

Blokada parkngowa typu U wzmacniana zamek

Produkt Dostępny

netto 309,00 zł brutto 380,07 zł
Miejsca postojowe w dzisiejszych czasach są na wagę złota, wielokrotnie płacimy za nie krocie i chcemy się uchronić przez niepożądanymi samochodami próbującymi je zająć. Blokady parkingowe są idealnym rozwiązaniem, które przez fizyczne wygrodzenie zapobiega parkowaniu przez osoby niepożądane. Wzmocniona blokada przydatna szczególnie tam gdzie urządzenie jest narażone na niesfornych kierowców bądź dewastację.

Szczegółowy opis

Wytrzymała blokada parkingowa

Wzmacniane blokady parkingowe typu U zaprojektowane są w sposób zwiększający wytrzymałość mechaniczną minimalizującą możliwość uszkodzenia blokady. Konstrukcja blokady żartobliwie nazywana blokadą typu "słoń" ma za zastosowanie wszędzie tam gdzie standardowe blokady były niszczone przez uszkodzenia mechaniczne spowodowane choćby przez najeżdżające na nie pojazdy. Blokada w przeciwieństwie do podstawowych blokad posiada nie jeden a trzy punkty mocowania do podstawy, pozwala to na znaczne zwiększenie trwałości urządzenia.

Odporna na warunki atmosferyczne

Blokady zabezpieczone są poprzez estetyczne i niezwykle odporne na warunki atmosferyczne malowanie proszkowe. Celem poprawy bezpieczeństwa i widoczności nocą oklejane są folią odblaskową.

Wygodna górna wkładka

W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań na kłódkę blokada posiada wygodny górny zamek. Stosowana przeważnie w miejscach gdzie jej użytkowanie jest codziennością. Wbudowany zamek niweluje konieczność noszenia kłódki ze sobą, wygodny szczególnie zimą pozwala nam uniknąć grzebania w śniegu.

Wygodny i prosty montaż

Montowana na stabilnym podłoży poprzez 3 otwory montażowe bezpośrednio do podłoża. Nie wymaga specjalistycznych narzędzi.

Dane techniczne

Szerokość 450 mm
Wysokość 580 mm
Zabezpieczenie antykorozyjne Lakierowane proszkowo
Rodzaj zamka Zamek górny 2 klucze (w zestawie)
Rodzaj wykończenia Kolor biały, czerwone pasy folii odblaskowej
Montaż poprzez 3 otwory na kotwy (brak w zestawie)

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.