Blokada parkingowa MOTYL ocynk kłódka

322,26 zł 262,00 zł
W magazynie

Ocynkowana blokada parkingowa typu motyl zamykana na kłódkę jest najczęściej stosowanych i szczególnie przez nas polecanym produktem w tej kategorii. Ramiona motyla zapobiegają niejednokrotnym próbom wjeżdżania samochodów między blokady parkingowe typu prostego. Zabezpieczone przeciw zmiennym warunkom atmosferycznym.

Opis produktu

Solidna konstrukcja

Blokady wykonane z zimno giętych profil zamkniętych i giętych rur zapewniają wysoką wytrzymałość. Blokady pokryte są warstwą cynku galwanicznego w kolorze srebrnym, który wytwarza powłokę odporną na zmienne warunki atmosferyczne bezpośrednio na powierzchni metalu.

Ekonomiczna zamykana na kłódkę

Atrakcyjne cenowo najprostsze rozwiązanie z bocznymi skrzydełkami utrudniającymi wjechanie pomiędzy sąsiednie blokady. Wyposażona w najprostszy mechanizm do zamykania, zabezpieczany za pomocą kłódki. Prosta wymiana kluczy w razie potrzeby, bez konieczności zamawiania wkładek jak w przypadku wersji z zamkiem. W zestawie znajduje się kłódka z 3 kluczami.

Bezproblemowy montaż

Nie wymagający specjalistycznych narzędzi poza wiertarką montaż sprawia, że każdy może sobie ją bez problemu założyć. Otwory montażowe w podstawie gwarantują solidne przytwierdzenie do stabilnego podłoża.


Parametry:

profil zimno gięty: 50x50x3mm zaślepiony od góry i od spodu
ramiona: rura Ø33,7 x 2,3 mm
wysokość: 600 mm
szerokość: 580 mm
podstawa: 195x195x4 mm
otwory montażowe: rozstaw 150 mm otwór Ø13 mm
wysokość w pozycji złożonej: 60 mm
odbojnik: odbojnik gumowy z tuleją metalowy
waga: 8 kg
zamek: kłódka

Blokady oferowane przez nas są produktem wysokiej jakości

Wytrzymałość wszystkie blokady oferowane przez nas zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez warstwę wytrzymałego ocynku, dodatkowo posiadamy też modele które oprócz warstwy ocynku dodatkowo są zabezpieczone za pomocą malowania proszkowego. Sprawia to że blokady są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Dbałość o detale w procesie produkcji blokad dbamy o szczegóły takie jak wygładzenie ostrych kantów i spawów mogących stanowić zagrożenie dla ogumienia pojazdów. Blokady oklejane są atestowaną folią odblaskową celem poprawy widoczności nocą. Gumowy odbojnik z metalową tuleją zapewnia amortyzację blokady podczas składania.

Wysoka estetyka dbamy o wykończenie naszych produktów od szlifowanych spawów, dokładne estetyczne cynkowanie i malowanie proszkowe są cechą charakterystyczną oferowanych przez nas blokad.

Personalizacja zamków blokady oferowane przez nas możemy wykonać w systemie jednego klucza co niezbędne niejednokrotnie jest w przypadku np. wspólnot mieszkaniowych. Istnieje też możliwość późniejszego zamówienia blokady z posiadanym już zamkiem w przypadku kiedy chcemy zamontować więcej blokad niż pierwotnie było planowane.

Dane techniczne

Więcej informacji
Waga8 kg
Wymiary podstawy195 x 195 mm
Zabezpieczenie antykorozyjneOcynk galwaniczny srebrny
Rodzaj zamkaKłódka 3 klucze (w zestawie)
Rodzaj wykończeniaOcynkowana, czerwone pasy folii odblaskowej
Montaż poprzez4 otwory na kotwy (brak w zestawie)

Opinie