Więcej zdjęć

Blokada parkingowa MOTYL ocynk zamek górny

Produkt Dostępny

netto 219,00 zł brutto 269,37 zł
Blokada parkingowa typu motyl jest jednym z najczęściej sprzedawanych i stosowanych na rynku tego typu rozwiązań służących zabezpieczeniu miejsc parkingowych przed nieuprawnionym parkowaniem. „Skrzydełka” zastosowane po bokach blokady mają za zadanie zapobiec wjeżdżaniu samochodów pomiędzy dwie blokady parkingowe. Zainstalowany na stałe górny zamek niezwykle ułatwia ich obsługę, szczególnie przez osoby starsze lub mające problemu z poruszaniem poprzez usunięcie konieczności uciążliwego schylania się w celu każdorazowego otwarcia.

Szczegółowy opis

Wygodna górna wkładka

Blokada wyposażona została w praktyczną górną wkładkę której zastosowanie pozwala na wygodną obsługę , dzięki czemu usuwamy konieczność uciążliwego schylania się celem otwarcie, czy odkopywanie zamka blokady zimą. W zestawie z blokadą znajduje się komplet 2 kluczy.

Wygodny górny zamek w blokadzie parkingowej
Blokada parkingowa samozatrzaskowa

Samozatrzaskowy system zamykania

Praktyczne zamykanie blokady bez potrzeby posiadania przy sobie kluczyka jest idealną propozycją nie tylko dla zapominalskich. Samozatrzaskowy zamek jest niezwykle wygodny w użyciu. Zastosowany system minimalizuje ryzyko przypadkowego uszkodzenia systemu zamykania przez najechanie na zamkniętą blokadę. Oryginalny system zamykania pozwala na otwieranie blokady w zależności od potrzeby zarówno do przodu jak i do tyłu.

Widoczność nocą

Blokady oklejane są folią odblaskową I generacji, taką samą jak w przypadku znaków drogowych. Dzięki ich oklejeniu blokady są znakomicie widoczne nocą i zapobiegają przypadkowemu najechaniu i uszkodzeniu przez samochody.

Blokada parkingowa widoczna nocą
Blokada parkingowa podstawa

Łatwość montażu

Blokady na stopie posiadają 4 otwory montażowe służące do przykręcenia ich do podłoża. Proponujemy zamontować je przy pomocy zestawów montażowych wyposażonych w samohamowny gwint znajdujących się w naszej ofercie. W przypadku braku stałego podłoża, jak beton, asfalt, posiadamy w ofercie specjalne podstawy do wbetonowania, do których można przykręcić blokadę.

Zabezpieczenie antykorozyjne

Trwałość i wytrzymałość przed warunkami pogodowymi zapewnia zabezpieczenie urządzeń poprzez wytrzymałą na warunki atmosferyczne warstwę ocynku. Odboje zabezpieczające dolną część słupka przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas składania blokady.

Wykonanie:

Wytrzymałość urządzenia zapewnia wykonanie go z profilu zimno giętego 50x50x3mm
Wysokość: 600mm
Szerokość: 550 mm

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.