Więcej zdjęć

Próg zwalniający wyspowy 3000x1800x65 QUARTET

Produkt Dostępny

netto 2 810,00 zł brutto 3 456,30 zł

Próg zwalniający wyspowy 3000x1800x65 QUARTET


Prezentowany próg zwalniający wyspowy 3000x1800x65 QUARTET powstał z myślą o poprawie bezpieczeństwa ruchu na drodze na której kursuje komunikacja miejska. Tradycyjne progi mimo swojej skuteczności nie mogą być stosowane w miejscach uczęszczanych przez komunikację miejską, dlatego nasze modele są niezwykle dobrym rozwiązaniem. Ich konstrukcja jest idealnie dopasowana do rozstawy wszelkich pojazdów komunikacji miejskiej, co pozwala na bardziej komfortowe pokonanie urządzenia przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa na drodze. Ten model produktu doskonale sprawdza się w sytuacjach, kiedy zastosowanie tradycyjnych progów jest niemożliwe a poprawa bezpieczeństwa jest potrzebna. Proponowany przez nas próg idealnie spełnia swoją funkcję zabezpieczającą ruch drogowy.

Szczegółowy opis

Próg zwalniający wyspowy QUARTET 3000 x 1800 to urządzenie bezpieczeństwa ruchu powstałe w celu uspokojenia ruchu na drogach, gdzie zastosowanie zwykłych progów zwalniających jest niemożliwe lub nie przyniesie oczekiwanych rezultatów bez utrudnień dla np. komunikacji miejskiej. Progi wyspowe pozwalają na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na każdym rodzaju dróg, a ich konstrukcja i specjalnie dobrany rozstaw sprawia, że samochody komunikacji miejskiej bezproblemowo i bez uciążliwego dla pasażerów podrzucania pokonują urządzenie, w momencie gdy samochody osobowe zmuszone są do zmniejszenia prędkości przejazdu.

 • Komplet zawiera elementy montażowe, łączniki i korki zaślepiające niezbędne do montażu urządzenia.
 • Konstrukcja wykonana z gumy odpornej na UV i warunki atmosferyczne.
 • Posiada antypoślizgową strukturę spełniającą europejską normę 48 SRT.
 • Doskonała widoczność dzięki zastosowaniu taśmy odblaskowej 3M poprawiająca bezpieczeństwo szczególnie w nocy.
 • Możliwość stosowania na każdym rodzaju dróg pozwala na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w miejscach gdzie stosowanie normalnych progów zwalniających nie przyniesie oczekiwanych rezultatów bez utrudnień dla np. komunikacji miejskiej.
 • Doskonale poprawia bezpieczeństwo redukując prędkość na wszystkich drogach.
 • Szerokość progu zapobiega jego omijaniu przez samochody osobowa i "braniu między koła".
 • Wyspowy próg zwalniający posiada aprobatę techniczną IBDiM.
 • Łatwe w instalacji i niezwykle stabilne dzięki załączonym kompletnym zestawom montażowym ze specjalnie zaprojektowanymi śrubami montażowymi.
 • ✅Komplet korków, łączników metalowych i elementów montażowych w zestawie.

  Dane techniczne

  Długość 3000
  Szerokość 1800
  Wysokość 65
  Kolor czarny
  Elementy odblaskowe Białe
  Otwory montażowe Elementy montażowe w zestawie
  Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.