Próg zwalniający wyspowy 2000x1800x65

Produkt Dostępny

netto 2 250,00 zł brutto 2 767,50 zł

Próg zwalniający wyspowy 2000x1800x65


Prezentowany próg jest odpowiednio dopasowany do pojazdów komunikacji miejskiej, zapewniając bezproblemową jazdę. Tego typu modele pozwalają na uspokojenie ruchu na każdym rodzaju drogi. Próg zwalniający wyspowy wyróżnia się uniwersalnością i wysokim poziomem funkcjonalności - całkowicie eliminuje problem przekraczania go przez jakikolwiek pojazd komunikacji miejskiej. Próg wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje solidną i stabilną konstrukcję. Poprzez odpowiedni rozstaw, pozwala pasażerom komunikacji miejskiej czuć się komfortowo, unikając niedozwolonego niebezpiecznego podskakiwania, jednocześnie zmuszając do zwolnienia kierowców samochodów osobowych. Próg wyspowy 2000x1800x65mm pozwala na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, przy jednoczesnym zapewnieniu wygody i stabilności podróżujących.

Szczegółowy opis

Próg zwalniający wyspowy QUARTET 2000 x 1800 to urządzenie bezpieczeństwa ruchu powstałe w celu uspokojenia ruchu na drogach, gdzie zastosowanie zwykłych progów zwalniających jest niemożliwe lub nie przyniesie oczekiwanych rezultatów bez utrudnień dla np. komunikacji miejskiej. Progi wyspowe pozwalają na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na każdym rodzaju dróg, a ich konstrukcja i specjalnie dobrany rozstaw sprawia, że samochody komunikacji miejskiej bezproblemowo i bez uciążliwego dla pasażerów podrzucania pokonują urządzenie, w momencie gdy samochody osobowe zmuszone są do zmniejszenia prędkości przejazdu.

 • Komplet zawiera elementy montażowe, łączniki i korki zaślepiające niezbędne do montażu urządzenia.
 • Konstrukcja wykonana z gumy odpornej na UV i warunki atmosferyczne.
 • Wyspowy próg zwalniający posiada antypoślizgową strukturę spełniającą europejską normę 48 SRT.
 • Doskonała widoczność dzięki zastosowaniu taśmy odblaskowej 3M poprawiająca bezpieczeństwo szczególnie w nocy.
 • Możliwość stosowania na każdym rodzaju dróg pozwala na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w miejscach gdzie stosowanie normalnych progów zwalniających nie przyniesie oczekiwanych rezultatów bez utrudnień dla np. komunikacji miejskiej.
 • Doskonale poprawia bezpieczeństwo redukując prędkość na wszystkich drogach.
 • Szerokość progu zapobiega jego omijaniu przez samochody osobowa i "braniu między koła".
 • Wyspowy próg zwalniający posiada aprobatę techniczną IBDiM.
 • Łatwe w instalacji i niezwykle stabilne dzięki załączonym kompletnym zestawom montażowym ze specjalnie zaprojektowanymi śrubami montażowymi.
 • ✅Komplet korków, łączników metalowych i elementów montażowych w zestawie.

  Dane techniczne

  Długość 2000
  Szerokość 1800
  Wysokość 65
  Kolor czerwony
  Elementy odblaskowe Białe
  Otwory montażowe Elementy montażowe w zestawie
  Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.