Więcej zdjęć

Punktowe aktywne elementy odblaskowe LED na trzpieniu - dwustronne biały/biały (najezdniowe PEO solarne)

Produkt Dostępny

netto 115,00 zł brutto 141,45 zł
Aktywne elementy odblaskowe LED na trzpieniu zasilanie panelami fotowoltaicznymi z wbudowaną baterią podtrzymującą są zaawansowanym technologicznie zamiennikiem najezdniowych elementów odblaskowych. Sprawdzają się znakomicie zarówno jako elementy wyznaczające pasy ruchu w trudnych warunkach atmosferycznych, celem sygnalizacji toru jazdy na niebezpiecznych zakrętach. Idealnie sprawdzają się przy wyznaczaniu ścieżek rowerowy, ciągów pieszych czy jako element małej architektury miejskiej.

Szczegółowy opis

Punktowe aktywne elementy odblaskowe LED na trzpieniu zasilanie panelami fotowoltaicznymi z wbudowaną baterią podtrzymującą są zaawansowanym technologicznie zamiennikiem najezdniowych elementów odblaskowych. Sprawdzają się znakomicie zarówno jako elementy wyznaczające pasy ruchu w trudnych warunkach atmosferycznych, celem sygnalizacji toru jazdy na niebezpiecznych zakrętach. Idealnie sprawdzają się przy wyznaczaniu ścieżek rowerowy, ciągów pieszych czy jako element małej architektury miejskiej.

 • Zasilane przez zintegrowany 120ma panel fotowoltaiczny oraz wbudowaną 1200mAh NI-MH baterię która pozwala na pracę przez 72h nie wymaga dodatkowego źródła zasilania.
 • Dzięki wbudowanym czujnikom aktywują się automatycznie po zapadnięciu zmroku.
 • Zastosowanie 2 efektywnych 8 mm diód na każdą stronę wykonanych w technologii luminance LED sprawia, że aktywne solarne elementy odblaskowe są widoczne z odległości dochodzącej do 500m.
 • Aktywne elementy odblaskowe LED służą do wyznaczania skrajni jezdni w miejscach niebezpiecznych jak ostre zakręty z utrudnioną widocznością, znakomicie widoczne znacznie poprawiają bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.
 • Dwustronne kolor biały/biały.
 • Montowane na linii zatrzymania przed przejściem dla pieszych pozwalają na znaczną poprawę bezpieczeństwa pieszych poprzez zwiększenie widoczności przejścia, szczególnie w miejscach zaciemnianych, wskazanych jako niebezpieczne, na wsiach.
 • Punktowe aktywne elementy odblaskowe LED na trzpieniu montowane są za pomocą kleju do kocich oczek lub z wykorzystaniem otworów na 2 śruby montażowe i wystają 25 mm nad powierzchnię montażu.
 • Znakomicie poprawiają bezpieczeństwo szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych oraz w nocy, pomagając utrzymywać trajektorię swojego pasa ruchu szczególnie na trudnych zakrętach, zapobiegają nieumyślnemu zjeżdżaniu na pas przeciwny.
 • Zastosowanie punktowych aktywnych elementów odblaskowych bardzo często umożliwia rezygnacje z montażu typowego drogiego oświetlenia drogowego, pozwalając na znaczną redukcję kosztów.
 • Wytrzymały silikon monokrystaliczny z którego są wykonane punktowe elementy odblaskowe LED wytrzymuje nacisk do 20 ton.
 • Wytrzymała aluminiowa obudowa IP 68 zabiega degradacji przez długie lata.
 • Elementy odblaskowe są przyjazne środowisku, nie wywarzają CO2 ani nie potrzebują zewnętrznego źródła zasilania.
 • Dane techniczne

  Długość 105
  Szerokość 125
  Wysokość 25 trzpień 50
  Kolor światła biały/biały
  Źródło światła 2 x 2 LED
  Natężenie oświetlenia 5000 mcd
  Bateria Ni-MH 1.2v 1200mAh
  Czas pracy na baterii 72 godziny po pełnym naładowaniu | czas ładowania 3h w nasłoneczniony dzień
  Źródło zasilania Panel słoneczny
  Moc panelu fotowoltanicznego 2V 120ma

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.