Klej do kocich oczek i punktowych elementów odblaskowych - Biguma Tac 10kg

233,70 zł 190,00 zł
W magazynie

Klej do kocich oczek jest masą na bazie specjalnie modyfikowanych polimerów asfaltów dzięki czemu charakteryzuje się wysoką odpornością mechaniczną, jest odporny na zmienne warunki pogodowe i zapewnia znakomitą przyczepność w nawierzchni.

Opis produktu

Biguma TAC - jest to asfaltowa masa klejąca służąca do mocowania w nawierzchni elementów odblaskowych służących jako uzupełnienie znaków drogowych, takich jak peo aktywne, kocie oczka.

 • Klej znakomicie sprawdza się zarówno w powierzchniach asfaltowych jak i w betonie.
 • Wygodny w użyciu, charakteryzuje się łatwą i szybką aplikacją.
 • Według danych producenta wysoka wydajność kleju sprawia że z 10 kg opakowania w zależności od chropowatości podłoża i wielkości przyklejanego elementu powinniśmy zamocować ok. 30-40 elementów.

 • Przygotowanie podłoża

  Podłoże należy odtłuścić i oczyścić z wszelkich zanieczyszczeń. W razie potrzeby wysuszyć, gdyż kleju nie należy nakładać na wilgotną powierzchnię.

  Warunki aplikacji

  Nie należy stosować kleju w temperaturach poniżej 5 stopni C ( w przypadkach gdy zachodzi taka konieczność – zaleca się podgrzanie nawierzchni do temperatury min. 10 stopni C

  Przygotowanie masy

  Odmierzoną ilość masy podgrzewamy do temperatury 170-180 stopni C za pomocą kotła płaszczowego lub mniejszego naczynia do podgrzewania, jak np. garnek czy patelnia. Podczas podgrzewania należy zwracać uwagę na nie przekroczenie odpowiedniej temperatury – co może skutkować utratą własności klejących masy. Z tego samego powodu nie podgrzewamy masy wielokrotnie.

  Aplikacja kocich oczek

  Rozgrzaną masę punktowo wlewamy do przygotowanych otworów i natychmiast aplikujemy poprzez wciśnięcie w nią przyklejanego elementu.

  Opinie