MINI RONDO gumowe ⌀3000 (fi3000, 3m)

Cena promocyjna 9 838,77 zł 7 999,00 zł Normalna cena 10 701,00 zł 8 700,00 zł
W magazynie
Rondo gumowe o średnicy 3m to środek uspokojenia ruchu drogowego, który w miejscach niebezpiecznych skrzyżowań wprowadza ruch okrężny uznany za najbezpieczniejszy. Wprowadzenie zasad ruchu okrężnego jest jednym z najefektywniejszych sposobów na upłynnienie samego ruchu i zwiększenie przepustowości, bez stosowania sygnalizacji świetlnej. Zastosowanie ronda ogranicza prędkość pojazdów, zwiększając tym samym bezpieczeństwo ruchu drogowego. Porządkuje organizację na skrzyżowaniach bez potrzeby zastosowania sygnalizacji świetlnej i innych drogich rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Opis produktu

Minironda gumowe o średnicy 3 metrów to efektywne narzędzie do uspokajania ruchu drogowego, wprowadzając ruch okrężny w miejscach uznanych za niebezpieczne. Dzięki nim możliwe jest skuteczne ograniczenie prędkości pojazdów, co przekłada się na zwiększenie ogólnego bezpieczeństwa ruchu drogowego. Instalacja mini ronda jest opłacalna ekonomicznie gdyż prowadzi do poprawy bezpieczeństwa bez konieczności korzystania z drogich rozwiązań z zakresu BRD, takich jak budowa kalsycznego ronda czy instalacja sygnalizacji świetlnej.

 • Mały rozmiar mini-ronda pozwala na użycie go bez kosztownej przebudowy skrzyżowania (lub w miejscach gdzie rozbudowa jest niemożliwa), poprawiające jego bezpieczeństwo redukując ilość kolizji.
 • Instalacja nie blokuje skrzyżowania na długi czas, jak np w przypadku minironda z kostki brukowej, jak również w przypadku zmiany koncepcji pozwala na szybkie jego usunięcie.
 • Mini-rondo nie stanowi utrudnienia dla komunikacji miejskiej.
 • Zastosowanie mini ronda uspokaja i porządkuje ruch na drogach osiedlowych, dojazdowych, wylotowych.
 • Rondo poprawa przepustowości bez stosowania drogiej sygnalizacji świetlnej.
 • Wykonane jest z odpornej na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne gumy, gwarantuje tym samym utrzymanie koloru.
 • Elementy ronda wyklejone odblaskową taśmą 3M zapewniają doskonałą widoczność także nocą.
 • Mini rondo to komplet składający się z 8 elementów, metalowych łączników, korków maskujących i niezwykle wytrzymałych elementów montażowych.
 • Niezwykle łatwy i szybki montaż mini-ronda sprawia że jest bardzo interesującym rozwiązaniem.
 • Mini-rondo posiada Krajową Ocenę Techniczną wydaną przez IBDiM.

 • Minirondo gumowe wprowadza ruch okrężny

  Minirondo ⌀3000 umożliwia poprawę bezpieczeństwa bez potrzeby kosztownej przebudowy skrzyżowania. Minimalizują ilość kolizji i zwiększają płynność ruchu drogowego, poprzez wprowadzenie w organizacji zasad ruchu okrężnego.

  Prace montażowe związane z instalacją naszych minirond gumowych są na tyle proste, że eliminują długotrwałe potencjalne utrudnienia w ruchu związane z uciążliwym remontem. To istotna zaleta w porównaniu do tradycyjnych rond z kostki brukowej. Możliwość szybkiego demontażu minironda umożliwia łatwe dostosowanie koncepcji skrzyżowania i adoptowane do zmieniających się potrzeb.

  Pojazdy komunikacji miejskiej mogą swobodnie poruszać się wokół minironda, bez konieczności zmiany tras czy opóźnień.

  Zastosowanie naszych minirond gumowych przyczynia się do uspokajania i uporządkowania ruchu na drogach osiedlowych, dojazdowych i wylotowych. Urządzenia zwiększa płynny przepływ pojazdów czyniąc je niezwykle efektywnym narzędziem w kształtowaniu bezpiecznych tras komunikacyjnych.

  Minirondo gumowe to innowacyjne rozwiązanie, które skutecznie poprawia przepustowość na skrzyżowaniach, eliminując konieczność korzystania z kosztownej sygnalizacji świetlnej.

  mini-rondo sposób montażu
  gumowe minirondo

  Mini-ronda gumowe charakteryzują się konstrukcją wykonaną z wytrzymałej gumy. Odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV urządzenia idealnym rozwiązaniem do stosowania na zewnątrz zachowując ich wysoką jakość przez wiele lat.

  Urządzenia w celu poprawy widoczności wyklejonymi odblaskową taśmą 3M, zapewniając doskonałą widoczność nawet nocą. Taśma renomowanego producenta podnosi widoczności urządzeń dla kierowców.

  Prezentujemy kompletny zestaw składający się z 8 elementów i kompletu niezbędnych akcesoriów montażowych. W ich skład wchodzą metalowe łączniki, korki gumowe oraz wysokiej jakości śruby montażowe. Urządzenia są dostarczane jako kompletne, niezwykle solidne i trwałe, stanowiące kompleksowe rozwiązanie do służące do szybkiego uspokajania ruchu drogowego.

  Prostota instalacji umożliwia skuteczne wdrożenie minironda bez zbędnych opóźnień, co przekłada się na natychmiastowe korzyści związane z uspokojeniem ruchu drogowego. To efektywne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują szybkiego i łatwego sposobu poprawy bezpieczeństwa na drogach.

  minirongo gumowe akcesoria niezbędne do montażu

  Dane techniczne

  Więcej informacji
  Waga616
  Szerokośćfi 3000 mm
  Wysokość30-120 mm
  KolorCeglasto - czerwony
  Elementy odblaskoweTaśma 3M - Biała
  Otwory montażowe✔️W ZESTAWIE - 48 szt. dedykowane elementy montażowe, metalowe łączniki
  Parametry
      Wartość   Jednostka   Norma/Metoda
  Wytrzymałość na rozciąganie   ≥ 6,0   MPa   PN-ISO 37
  Twardość   ≥ 60 (±5)   ° Sha   PN-EN ISO 868:2005
  Chłonność wody   ≤ 2   %   PN-EN ISO 62
  Tolerancja średnica   ± 2   %   od nominalnego
  Tolerancja wysokość   ± 4   %   od nominalnego
  Tolerancja - waga   ± 2   %   od nominalnego

  Pliki do pobrania

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!