Więcej zdjęć

Azyl segmentowy consul 80 (sztuczna wyspa) - wewnętrzny mały 400x400x100

Produkt Dostępny

netto 68,00 zł brutto 83,64 zł

Bezpieczeństwo pieszych na drodze jest niezwykle ważne. W jego poprawie skutecznie pomagają azyle drogowe, tworzące bezpieczne wyspy dla pieszych tworzone z prefabrykowanych elementów przygotowanych do szybkiego montażu. Przy ich wykorzystaniu powstają odseparowane od ruchu samochodowego azyl, które nie tylko fizycznie chronią pieszych zostawiając im bezpieczną przestrzeń, co dodatkowo samą swoją obecnością mają za zadanie zwrócenie i podwyższenie uwagi kierowców.

Opcje

* wymagane pola

netto 68,00 zł brutto 83,64 zł

Szczegółowy opis

Azyl segmentowy - idealne wsparcie dla pieszych

W celu stworzenia określonej konfiguracji azylu dla pieszych, potrzebujemy odpowiednio dobrać jego poszczególne elementy, jego składowe to na przykład mały wewnętrzny azyl segmentowy Consul 80 o wymiarach 400x400x100. Azyle wykonuje się z trwałego gumowego granulatu. Wykonane z dbałością o estetykę rozwiązanie w ceglastym kolorze. Dodatkowo zostają one oklejone odblaskową taśmą 3M, tak by ich widoczność była dobra nawet w trudnych warunkach atmosferycznych jak również nocą.

Azyle stosowane są równie skutecznie w miejscach gdzie należy zawęzić pasy ruchu w celu uniemożliwienia kierowcom wyprzedzanie w miejscach do tego nie wskazanych, mogących zagrozić bezpieczeństwu ruchu drogowego. Dedykowane zestawy montażowe, które są projektowane specjalnie z myślą o tego rodzaju azylach wpływają pozytywnie na odporność oraz niezawodność powstających konstrukcji.

 • Azyle segmentowe pozwalają na całkowite wyłączenie z ruchu wybranych powierzchni.
 • Elementy sztucznej wyspy consul wykonane są z odpornego na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne granulatu gumowego w kolorze ceglasto-czerwonym.
 • Krawędzie wyspy wyklejone odblaskową taśmą 3M , zwiększa widoczność szczególnie nocą co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo.
 • Połączenie 4 różnych elementów azylów pozwala na prawie nieograniczoną konfigurację wielkości i kształtu sztucznej wyspy.
 • W razie konieczności możliwy jest bezproblemowy demontaż i ponowny montaż sztucznej wyspy, co pozwala na przeniesienie ich w inne miejsce, czy demontaż na czas robót naprawczych drogi.
 • Wyposażenie azylu segmentowego w zaślepki zapobiega dostawaniu się wody do śrub montażowych i dodatkowo zapobiegaj korozji.
 • Azyle segmentowe posiada aprobatę techniczną IBDiM.
 • Specjalnie zaprojektowane zestawy montażowe dla azylów segmentowych podwyższają trwałość i niezawodność.
 • Dane techniczne

  Długość 400
  Szerokość 400
  Wysokość 100
  Kolor ceglasto - czerwony
  Otwory montażowe 2
  Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.