Azyl segmentowy consul MINI - element końcowy czerwony

220,17 zł 179,00 zł
W magazynie
Azyle drogowe konsul mini są elastycznym rozwiązaniem pomagającym na optymalizację przestrzeni drogowe oraz poprawy płynności i bezpieczeństwa na drogach. Jest to dostosowany do wymogów efekt ewolucji rozwiązania jakimi są doskonale znane azyle drogowe. Produkowane z wysokiej jakości materiałów zapewniają długotrwałość. Element początkowy azylów mini ma wbudowany dodatkowy element odblaskowy mający za zadanie zapewnienie większej widoczności w trudnych warunkach.

Przeznaczenie:
 • rozdzielanie pasów ruchu
 • wydzielanie bezpiecznych ścieżek rowerowych
 • zabezpieczanie obszarów wyłączonych z ruchu
 • tworzenie szykan przed wjazdami do miast
 • zabezpieczanie skrzyżowań
 • ochrona szlabanów
 • Opis produktu

  Azyl segmentowy w wersji MINI idealny do rozdzielania pasów ruchu

  Choć azyle drogowe najczęściej stosowane są do tworzenia bezpiecznych wysp dla pieszych, nie jest to ich jedyna zaleta. Azyle drogowe typu mini mogą być wykorzystywane do powstrzymywania niesfornych kierowców przed przekraczaniem pasów i przejeżdżanie na miejsca wyłączone z ruchu, poprzez ich fizyczne oddzielenie. Azyle segmentowe MINI są składają się z dwóch elementów, pozwalających na stworzenie wysepki o nieograniczonej długości. Jednym z wielu zastosowań jest użycie ich przy wjazdach do marketów celem zabezpieczenia stojących na nich szlabanów. Azyle mini na obrzeżach posiadają mikrokulki szklane zwiększające ich widoczność szczególnie nocą. Występują w kolorach ceglasto czerwonym lub szarym.

 • Elementy azylu drogowego consul MINI wykonane są z granulatu gumowego w kolorze ceglasto-czerwonym.
 • Krawędzie powlekane są odblaskowymi mikrokulkami szklanymi , zwiększa to ich widoczność szczególnie nocą co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo.
 • Element końcowy wyposażony jest w odblaskową kulę zwiększająca widoczność i bezpieczeństwo.
 • Elementy azylu drogowego mini pozwalają tworzyć nieograniczenie długie wysepki.
 • Azyle mini zabierają mniej miejsca w odróżnieniu od dużych azylów, są wąskie i mają tylko 50 cm szerokości jezdni przy nieograniczonej długości.
 • W razie konieczności możliwy jest bezproblemowy demontaż i ponowny montaż azylów, co pozwala na przeniesienie ich w inne miejsce, czy demontaż na czas robót naprawczych drogi.
 • Wyposażenie azylu drogowego w zaślepki zapobiega dostawaniu się wody do śrub montażowych i zapobiega ich korozji.
 • Specjalnie zaprojektowane zestawy montażowe dla azylów drogowych podwyższają trwałość i niezawodność.


 • Azyl consul mini zabezpiecza ścieżkę rowerową

  Azyl drogowy Consul MINI produkowane są z wytrzymałego granulatu gumowego. To wysokiej jakości elementy zapewniające bezpieczeństwo na drogach i nadające estetyczny wygląd otoczeniu. To urządzenia niezwykle trwałe wykonane z dbałością o detal i bezpieczeństwo.

  Krawędzie urządzeń pokrywane są odblaskowymi mikrokulkami szklanymi SWARCO co znacząco zwiększa ich widoczność, zwłaszcza podczas nocnych i trudnych warunków pogodowych. Ta innowacyjna cecha ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo, gwarantując kierowcom lepszą orientację, nawet w warunkach ograniczonej widoczności.

  Element początkowy i końcowy azylu wyposażony jest w odblaskowe szklane oczko ⌀50, która znacząco zwiększa widoczność początkowych elementów i podnosi poziom bezpieczeństwa na drogach. Ta małą innowacja sprawia, że azyl MINI jest doskonale widoczny nawet w warunkach ograniczonej widoczności.

  Elementy azylu drogowego MINI umożliwiają tworzenie nieograniczenie długich wysepek na drogach. Możemy dostosować długość azylu do indywidualnych potrzeb każdego projektu drogowego. Ułatwia to projektantom dostosowanie azylów tworząc dokładnie takie przestrzenie, jakie są potrzebne dla zachowania płynności ruchu oraz bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg.

  Azyle MINI mają zaledwie 50 cm szerokości, zajmując minimalną przestrzeń na drodze, przy jednocześnie nieograniczonej możliwości konfiguracji ich długości. Ta cecha pozwala na efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni drogowej oraz dostosowywanie ich do zmiennych potrzeb ruchu drogowego.

  Azyl consul mini element początkowy z odblskiem
  Bezpieczna ścieżka rowerowa azyl consul mini

  Azyle drogowe MINI w razie potrzeby pozwalają na łatwy demontaż i ponowny montaż, pozwala to na uniknięcie niepotrzebnych kosztów, jak i ułatwia ewentualne remonty czy pomaga przy chwilowej potrzebie usunięcia urządzenia. Zapewnia to wygodę w zarządzaniu przestrzenią drogową oraz minimalizuje zakłócenia i koszty podczas prac konserwacyjnych czy remontowych.

  Montaż za pomocą dedykowanych zestawów montażowych dla azylów drogowych stanowi kluczowy element, który podnosi ich trwałość i niezawodność. Dzięki precyzyjnie dostosowanym komponentom, montaż azylów staje się prosty i skuteczny, eliminując ryzyko luźnych elementów czy uszkodzeń wynikających z niewłaściwego zamocowania.

  Azyle consul mini poprawiają bezpieczeństwo

  Dane techniczne

  Więcej informacji
  Waga24 kg
  Długość500 mm
  Szerokość500 mm
  Wysokość130 mm
  KolorCzerwono - biały
  Elementy odblaskoweMikrokulki szklane
  Otwory montażowe4 (brak elementów montażowych w zestawie)

  Pliki do pobrania

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!