Azyl drogowy consul 50 - element zewnętrzny 500x500x100

137,76 zł 112,00 zł
W magazynie
Azyle drogowe wykorzystywane celem tworzenia bezpiecznych miejsc pośrodku ruchliwej i niebezpiecznej trasy. Azyle segmentowe Consul pozwalają stworzyć odseparowane wyspy w rejonach przejsć dla pieszych, czyli miejsca gdzie ludzie nie musieliby się obawiać nadjeżdżających samochodów, mogąc etapami znacznie bezpieczniej niż zwykle pokonać szeroką drogę przy ruchliwych ulicach.

Przeznaczenie:
 • tworzenie bezpiecznych wysp dla pieszych
 • rozdzielanie pasów ruchu
 • zabezpieczanie obszarów wyłączonych z ruchu
 • tworzenie szykan przed wjazdami do miast
 • zabezpieczanie skrzyżowań
 • Opis produktu

  Azyl drogowy dla pieszych i nie tylko

  Azyle dla pieszych Consul 50 składający się z prefabrykowanych elementów składowych pozwalających na tworzenie wysp, bezpiecznych fizycznie odseparowanych stref wyłączonych z ruchu. Element zewnętrzny ZAS 50 o wymiarach 500x500x100 wykonany z granulatu gumowego odpornego na zmienne warunki atmosferyczne oraz charakteryzującego się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Za sprawą solidnych metalowych łączników i dedykowanych elementów montażowych poszczególne elementy azylu trzymają się razem stanowiąc spójne urządzenie.

 • Elementy azylu drogowego consul wykonane są z odpornego granulatu gumowego w kolorze ceglasto-czerwonym.
 • Krawędzie azylu wyklejone odblaskową taśmą , zwiększa widoczność i szczególnie nocą co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo.
 • Połączenie 3 różnych elementów pozwala na prawie nieograniczoną konfigurację wielkości i kształtu wyspy na drodze.
 • Metalowe łączniki zapewniają ścisłe spasowanie i wzajemne trzymanie się elementów azylu drogowego.
 • W razie konieczności możliwy jest bezproblemowy demontaż i ponowny montaż azylów, co pozwala na przeniesienie ich w inne miejsce, czy demontaż na czas robót naprawczych drogi.
 • Wyposażenie azylu drogowego w zaślepki zapobiega dostawaniu się wody do śrub montażowych i zapobiega korozji.
 • Specjalnie zaprojektowane zestawy montażowe dla azylów drogowych podwyższają trwałość i niezawodność.


 • Azyl segmentowy consul 50

  Elementy azyli segmentowych Consul 50 zostały wykonane z odpornego granulatu gumowego o ceglasto-czerwonym kolorze. Materiał ten nie tylko nadaje im estetyczny wygląd, ale również zapewnia doskonałą odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz wysoką wytrzymałość mechaniczną. Azyl drogowy Consul stanowi niezawodną barierę ochronną i wyróżnia się wysoką estetyką wykonania.

  Krawędzie azylu drogowego Consul 50 są w zależności od wersji wyklejone odblaskową taśmą 3M lub pokryte mikrokulkami szklanymi oba rozwiązania znacząco zwiększa widoczność urządzeń, zwłaszcza w warunkach o ograniczonej widoczności. Zapewnienie lepszej widoczności urządzeń przyczynia się do redukcji potencjalnych zagrożeń na drogach.

  Dzięki połączeniu trzech różnych elementów składowych, nasz azyl drogowy Consul oferuje prawie nieograniczone możliwości konfiguracji wielkości i kształtu wyspy drogowej. Pozwala na dostosowanie bezpiecznych przestrzeni na drogach do indywidualnych potrzeb projektowych każdego miejsca, gdzie zostanie zainstalowany.

  Dzięki solidnym metalowym łącznikom azyle drogowe stanowią połączone masywne urządzenie. To odporne na uszkodzenia mechaniczne i trwałe urządzenia będące pewnym schronieniem dla podróżujących, ale także gwarantują długotrwałą i niezawodną ochronę na wiele lat.

  Azyle segmentowe są proste w demontażu i przeniesieniu w inne miejsce w razie konieczności, bądź składowaniu na czas wykonania robót drogowych. Ta elastyczność sprawia, że wyspy są nie tylko praktyczne, ale także dostosowane do zmieniających się potrzeb i sytuacji drogowych.

  Wyspa rozgradzająca pasy - azyl segmentowy
  Azyl segmentowy consul czarny

  Montaż azyli segmentowych zaleca się przy użyciu specjalnie zaprojektowanych zestawach montażowychzaprojektowanych z myślą o podniesieniu ich niezawodności. Dodatkowo wyposażenie go w gumowe zaślepki skutecznie zapobiega dostawaniu się wody do śrub montażowych. Dzięki temu zabezpieczeniu eliminujemy ryzyko korozji, co przyczynia się do znacznego wydłużenia trwałości azylu drogowego.

  Z naszymi azylami drogowymi otrzymasz nie tylko możliwość stworzenia bezpiecznej wyspy na drodze, ale także pewność, że Twoja inwestycja przyniesie długotrwałe korzyści.

  Azyl segmentowy consul 50 z mikrokulkami szklanymi

  Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość500
  Szerokość500
  Wysokość100
  KolorCeglasto - czerwony
  Elementy odblaskoweBiałe
  Otwory montażowe4 (brak elementów montażowych w zestawie)

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!