Azyl segmentowy consul 80 (sztuczna wyspa) - element narożny 800x800x100

232,47 zł 189,00 zł
W magazynie

Osoby piesze będące szczególnie narażone na niebezpieczeństwo w ruchu drogowym należy objąć jak najlepszą ochroną. Rozwiązaniem mającym na celu nie tylko zwiększenie ich bezpieczeństwa ale i komfortu na drodze jest zastosowanie azyli drogowych pozwalających między innymi na utworzenie bezpiecznej wyspy na środku drogi ułatwiającej przejście przez jezdnię. Piesi korzystający z tego typu przejścia są oddzieleni od ruchu samochodowego podczas przekraczania drogi, co pozwala na poprawę ich bezpieczeństwa jak również samego komfortu związanego z pokonywaniem przejść w miejscach szczególnie ruchliwych.

Opis produktu

Azyl segmentowy poprawiający bezpieczeństwo pieszych

Azyle dla pieszych, których jednym z elementów jest element narożny azylu segmentowego consul 80 o rozmiarach 800x800x100, pomagają tworzyć sztuczne wyspy, dzięki którym osoby niezmotoryzowane mogą poczuć się bezpieczniej korzystając z odpowiednio odseparowanych przejść. Przygotowywane z trwałych materiałów, nie ulegają zniszczeniom w wyniku działających sił atmosferycznych. W celach poprawy widoczności w ciemności, azyle drogowe okleja się specjalną taśmą odblaskową, pomagając wizualnie zwrócić na nie uwagę co znacznie podnosi bezpieczeństwo.

Budowa azylu dla pieszych pozwala na jego łatwy demontaż w dowolnej chwili oraz przeniesienie go w inne miejsce. Poszczególne elementy składowe tego typu rozwiązań są tworzone w taki sposób, by dało się z nich ułożyć wyspę o dowolnym rozmiarze.

 • Azyle segmentowe pozwalają na całkowite wyłączenie z ruchu wybranych powierzchni.
 • Elementy sztucznej wyspy consul wykonane są z odpornego na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne granulatu gumowego w kolorze ceglasto-czerwonym.
 • Krawędzie wyspy wyklejone odblaskową taśmą 3M , zwiększa widoczność szczególnie nocą co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo.
 • Połączenie 4 różnych elementów azylów pozwala na prawie nieograniczoną konfigurację wielkości i kształtu sztucznej wyspy.
 • W razie konieczności możliwy jest bezproblemowy demontaż i ponowny montaż sztucznej wyspy, co pozwala na przeniesienie ich w inne miejsce, czy demontaż na czas robót naprawczych drogi.
 • Wyposażenie azylu segmentowego w zaślepki zapobiega dostawaniu się wody do śrub montażowych i dodatkowo zapobiegaj korozji.
 • Azyle segmentowe posiada aprobatę techniczną IBDiM.
 • Specjalnie zaprojektowane zestawy montażowe dla azylów segmentowych podwyższają trwałość i niezawodność.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość800
  Szerokość800
  Wysokość100
  KolorCeglasto - czerwony
  Elementy odblaskoweBiałe
  Otwory montażowe4 (brak elementów montażowych w zestawie)

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!