Azyl segmentowy consul MINI - element końcowy szary

Cena promocyjna 199,26 zł 162,00 zł Normalna cena 220,17 zł 179,00 zł
W magazynie

Wyprzedzanie w niebezpiecznych i niedozwolonych miejscach to niestety bardzo częsty zwyczaj wielu niesfornych kierowców. Sposobem pozwalającym temu zjawisku w miejscach do tego niedozwolonych bądź szczególnie niebezpiecznych, jest zastosowanie np. azylów drogowych mini. Jego liniowy charakter zapobiega fizycznemu przekraczaniu drogi w miejscach niepożądanych.

Opis produktu

Mały azyl segmentowy na straży miejsc szczególnie niebezpiecznych

W wielu przypadkach tworzy się azyle dla pieszych, by Ci mogli swobodnie i bezpieznie przechodzić przez ulicę. Małe azyle, takie jak chociażby azyl segmentowy Consul MINI mają ograniczać niepożądane zachowania niektórych kierowców. Fizyczne rozdzielenie dwóch pasów ruchu przy jego wykorzystaniu okazuje się czasem jedynym możliwym rozwiązaniem. W przypadku konieczności demontażu na czas remontu, można to uczynić bez problemu, a następnie przenieść ją bez trudu w dowolne inne miejsce.

Azyle drogowe w wersji mini, podobnie jak te większe, posiadają elementy odblaskowe, dzięki czemu widać je nawet podczas niesprzyjającej pogody. Właściwie przygotowane części składowe tego rodzaju azylów pozwalają na tworzenie nieorganicznie długich wysepek. Tego rodzaju rozwiązania poprawiają bezpieczeństwo zajmując stosunkowo niewiele miejsca na drodze.

 • Elementy azylu drogowego consul MINI wykonane są z odpornego granulatu gumowego w kolorze szarym.
 • Krawędzie powlekane są odblaskowymi mikrokulkami szklanymi , zwiększa to ich widoczność szczególnie nocą co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo.
 • Elementy azylu drogowego mini pozwalają tworzyć nieograniczenie długie wysepki.
 • Azyle mini zabierają mniej miejsca w odróżnieniu od dużych azylów, są wąskie i mają tylko 50 cm szerokości jezdni przy nieograniczonej długości.
 • Element końcowy wyposażony jest w odblaskową kulę zwiększająca widoczność i bezpieczeństwo.
 • W razie konieczności możliwy jest bezproblemowy demontaż i ponowny montaż azylów, co pozwala na przeniesienie ich w inne miejsce, czy demontaż na czas robót naprawczych drogi.
 • Wyposażenie azylu drogowego w zaślepki zapobiega dostawaniu się wody do śrub montażowych i zapobiega ich korozji.
 • Specjalnie zaprojektowane zestawy montażowe dla azylów drogowych podwyższają trwałość i niezawodność.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Waga24 kg
  Długość500 mm
  Szerokość500 mm
  Wysokość130 mm
  KolorSzaro-biały
  Elementy odblaskoweBiałe
  Otwory montażowe4 (brak elementów montażowych w zestawie)

  Pliki do pobrania

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!