Hol Separator czarny 70 cm biały odblask

111,93 zł 91,00 zł
W magazynie
Hol Separator 70 w kolorze czarnym to ogranicznik skrajny wykonany z wysokiej jakości gumy zwulkanizowanej z dodatkowymi elementami odblaskowymi taśmy 3M. Przeznaczone do fizycznego i wizualnego wygradzania ścieżek rowerowych od pasa drogowego bądź chodnika, precyzyjnego wyznaczania miejsc parkingowych, a także oddzielania torowisk tramwajowych od jezdni oraz odseparowywania zatok autobusowych. Hol separator SP/70' stanowią skuteczne uzupełnienie dla oznakowania poziomego, umożliwiając fizyczne, a nie tylko wizualne wydzielanie obszarów, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa i organizacji przestrzeni miejskiej.

Przeznaczenie:
 • Oddzielanie trasy rowerowej od pasa ruchu dla pojazdów
 • Wydzielanie torowisk tramwajowych
 • Umożliwia bezpieczne i proste parkowanie
 • Wyznaczenie skrajni pasów ruchu
 • Opis produktu

  Hol Separatory 70 to , stworzone z wytrzymałej gumy zwulkanizowanej gwarantującej solidną konstrukcję ogranicznik skrajni długości 70cm. Wyposażone w elementy odblaskowe wykonane folii 3M dla zwiększenia widoczności w trudnych warunkach atmosferycznych. Hol-separator o wymiarach 700x150x45 mm przeznaczone głównie do wygradzanie ścieżek rowerowych, wyznaczanie miejsc parkingowych, odseparowywanie torowisk tramwajowych od jezdni, oraz wydzielanie zatok autobusowych. Stanowi alternatywę oraz uzupełnienie dla oznakowania poziomego i oferują fizyczne, a nie tylko wizualne, wydzielanie obszarów, co sprawia, że są skutecznym i uniwersalnym rozwiązaniem.

 • Wykonany z bardzo odpornej wulkanizowanej gumy pozyskanej w przyjaznym środowisku procesie recyklingu.
 • Odporny na promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne.
 • Biała taśma odblaskowa 3M poprawia widoczność separatorów w nocy.
 • Montowanie hol separatorów stosowane jest na powierzchniach wyłączonych z ruchu drogowego.
 • Skuteczne wyznaczanie i oddzielanie ścieżek rowerowych od dróg, ciągów pieszych itd.
 • Hol-separator SP/70 pozwalają na oddzielanie ciągów pieszych.
 • Sprawdzają się podczas tymczasowego uporządkowanie ruchu drogowego.
 • Występują w różnych rozmiarach i konfiguracji kolorystycznej ułatwiając tym samym konfigurację.
 • Hol separatory posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Zalecane dedykowane elementy montażowe do urządzeń BRD poprawią trwałość i niezawodność rozwiązań.

 • Hol separator wydzielający drogę rowerową od jezdni

  Hol separator wykonany z wyjątkowo wytrzymałej wulkanizowanej gumy, pozyskanej z przyjaznego dla środowiska procesu recyklingu. W trakcie procesu dbamy o naszą planetę poprzez zrównoważone wykorzystanie surowców.

  Hol-separator 70 jest odporny na działanie promieniowania UV oraz zmienne warunki atmosferyczne. Wysoka odporność urządzeń sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych, zapewniając niezawodność przez długi okres użytkowania.

  Biała taśma odblaskowa 3M zastosowana przy produkcji hol-separator skutecznie poprawia widoczność tych ograniczników skrajni podczas nocnych i innych warunków ograniczonej widoczności. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów renomowanego producenta gwarantuje trwałość i wytrzymałość rozwiązania.

  Hol separatory 700x150x45 mm doskonale sprawdzają się w wyznaczaniu oraz oddzielaniu ścieżek rowerowych od dróg czy ciągów pieszych . Ich design oraz widoczność poprawia bezpieczeństwo uczestników ruchu i przekazuje klarowne wskazówki dotyczące prawidłowego korzystania z wyznaczonego obszaru. Prezentowany hol-separator SP/70 pełni rodzaj fizycznej bariery informacyjnej, który klarownie wskakuje obszaru dla pieszych.

  Hol separatory w różnych kolorach i wymiarach
  Hol separatory jako ograniczniki skrajni wyznaczające skrajnię drogi

  Hol-separatory 70 cmSzybka instalacja umożliwiają dostosowanie organizacji przestrzeni drogowej w zależności od bieżących potrzeb.

  Urządzenia posiadają aprobatę techniczną IBDiM co potwierdza ich zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości. Aprobatę techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów można traktować jako potwierdzenie, że ograniczniki spełniają wymagania norm i są odpowiednie do zastosowań drogowych

  dedykowane elementy montażowe zalecane do użytku z urządzeniami BRD stanowią kluczowy element, który poprawia trwałość i niezawodność całego rozwiązania. Optymalnie dobrane akcesoria gwarantują nie tylko stabilność, ale także skuteczność w warunkach różnorodnych środowisk. Elementy minimalizują ryzyko uszkodzeń przyczyniając się do długotrwałego i bezawaryjnego funkcjonowania systemu BRD.

  Hol separatory wraz z słupkami wyznaczające obszar wyłączony z ruchu

  Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość700 mm
  Szerokość150 mm
  Wysokość45 mm
  MateriałGuma
  KolorCzarny
  Elementy odblaskoweTaśma 3M - Biała
  Otwory montażowe3 (brak elementów montażowych w zestawie)

  Opinie