Więcej zdjęć

Próg zwalniający PVB-7D - element środkowy 980x500x70mm

Produkt Dostępny

netto 163,00 zł brutto 200,49 zł

Próg zwalniający PVB-7D - element środkowy 980x500x70mm


Progi zwalniające uznawane są za jedne z najbardziej bezpiecznych i łatwych w montażu elementów ochrony ruchu drogowego. Dostępne na naszych drogach są już od dawna, jednak nie są montowane jeszcze we wszystkich właściwych miejscach. Już dziś możemy zadbać o większe bezpieczeństwo - na elementach progu umieszczona jest taśma odblaskowa, która informuje i ostrzega nadjeżdżających kierowców o jego obecności. Wykonane są z należytą starannością z wysokiej jakości materiałów. Próg, który oferujemy, jest łatwy zarówno w montażu, jak i demontażu. Możemy pochwalić się faktem, że nasze produkty posiadają aprobatę techniczną IBDiM. Zachęcamy do zakupienia elementów montażowych w przystępnej cenie.

Opcje

* wymagane pola

netto 163,00 zł brutto 200,49 zł

Szczegółowy opis

Progi zwalniające stosowane są jako najpopularniejsza i najprostsza metoda uspokojenia ruchu drogowego. Celem zastosowania progów zwalniających jest zmuszenie pojazdu do zmniejszenia prędkości oraz wymuszenia większej uwagi w obszarze zastosowania urządzenia bezpieczeństwa ruchu. Progi zwalniające wykorzystywane są głównie w okolicach szkół, przedszkoli, na parkingach supermarketów, w strefach zamieszkania i na osiedlach mieszkaniowych.

 • Montaż progów zwalniających sprawia, że kierowcy stają się w jego okolicy bardziej uważni.
 • Elementy gumowych progów zwalniających PVB wyposażone są w taśmę odblaskową 3M co pozytywnie wpływa na ich widoczność, szczególnie w nocy, dzięki czemu poprawia skuteczność i bezpieczeństwo rozwiązania, również dla poruszającego się pojazdu.
 • Montaż progów zwalniających jest jednym z tańszych i łatwiejszych zabiegów mogących znacznie wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 • Łatwość montażu i demontażu pozwala na czasowe (w razie chwilowej potrzeby bądź "na próbę") zastosowanie urządzenia.
 • Posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Specjalnie zaprojektowane elementy montażowe do progów zwalniających gwarantują poprawę bezpieczeństwa przez trwałe i bezawaryjne mocowanie elementów do podłoża.
 • Dane techniczne

  Długość 980
  Szerokość 500
  Wysokość 70
  Kolor czarny
  Elementy odblaskowe Żółte
  Otwory montażowe 6 (brak elementów montażowych w zestawie)
  Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.