Lustro drogowe polimerowe

Różnego rodzaju miejsca o niewielkiej widoczności dla kierowców, takie jak skrzyżowania dróg, wyjazdy z posesji, drogi wewnętrzne, przystanki autobusowe, czy też tramwajowe sprzyjają występowaniu kolizji oraz wypadków. Bardzo często zdarza się, że nawet doświadczeni kierowcy mają problem z wyżej wymienionymi sytuacjami, dlatego też rozwiązanie, jakim jest lustro drogowe polimerowe cieszy się coraz większą popularnością zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Dzięki temu z pozoru błahemu elementowi w znacznym stopniu można podnieść bezpieczeństwo na drodze, a wszystko to przy niedużych nakładach finansowych.
lustro drogowe wykonane z polimeru
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący

Przewaga luster drogowych polimerowych nad lustrami „tradycyjnymi”


Na samym wstępie warto wiedzieć, że lustra polimerowe, dzięki swoim specyficznym właściwościom, mogą być poddawane różnorodnej obróbce. Bez obaw można docinać je do pożądanych rozmiarów lub nawet wiercić w nim otwory. Co więcej, materiał z jakiego zostało stworzone takie lustro drogowe można także wyginać, nadając mu wybraną przez siebie formę. Lustra polimerowe są także o połowę lżejsze, niż lustra z tradycyjnego szkła oraz o wiele bardziej odporne na pęknięcia, co w tym przypadku jest kwestią niezwykle istotną.

Lustro drogowe polimerowe od znanego producentaMnogość zastosowań lustra drogowego na polskich drogach, z całą pewnością w znacznym stopniu zwiększy bezpieczeństwo. Niezależnie od pory dnia, czy też warunków atmosferycznych, zredukuje ono liczbę wypadków, dlatego też znaleźć je można w coraz większej liczbie miast. Sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie stojące przy drodze słupy, drzewa, czy też budynki ograniczają widoczność osobie kierującej pojazdem. Pomagają również sprawnie wyjechać z miejsca parkingowego, a wszystko to przez szeroki kąt widzenia.

lustro drogowe polimerowe

tył lustra polimerowego

Lustro drogowe polimerowe – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Chcąc nabyć profesjonalne lustra drogowe polimerowe warto jest zainteresować się ofertą naszego sklepu internetowego. Poza szerokim wyborem oraz wysoką trwałością każdego z nich, możemy Państwu zagwarantować możliwie jak najszybszy czas wysyłki. Nasi Klienci nie muszą więc tracić czasu na poszukiwanie tego typu produktów w sklepach stacjonarnych, co czyni to rozwiązanie bardzo wygodnym i opłacalnym.
Lustro polimerowe cieszy się wśród naszych Klientów coraz większą popularnością. Jeśli więc również i Państwo poszukują godnego zaufania producenta, który cieszy się dobrą opinią, to nie mogliście trafić lepiej. Nasza firma istnieje na rynku od ponad 25 lat, podczas których udało nam się zdobyć niezbędną wiedzę, by móc świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Staramy się łączyć funkcjonalność z estetyką, doświadczenie z inwencją oraz wiedzę z praktyką. Priorytetem naszej pracy jest fachowe i rzetelne doradztwo, indywidualne i elastyczne podejście do zadań, dążące do rzetelnego wykonana usługi z zachowaniem najwyższych standardów sprawiające satysfakcję z powierzonych nam zadań.