Montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego

Ważnym elementem naszej oferty jest montaż wszelkich urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Większość montażów wykonujemy z użyciem naszych autorskich zestawów montażowych - podwyższających trwałość i niezawodność wykonywanych przez nas instalacji.

Wieloletnie doświadczenie nabywane przy montażach elementów BRD, pozwala nam na w pełni profesjonalne i prawidłowo wykonać montaż z uniknięciem najczęściej popełnianych na tym etapie błędów. Zapewniamy tym samym wysoką jakość wykonywanych przez nas usług.

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół profesjonalistów posiadający niezbędną wiedzę, sprzęt i doświadczenie.


Zastosowanie:

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu to wiele różnych elementów, których zastosowanie w znacznym stopniu poprawiają bezpieczeństwo ludzi, pojazdów, budynków. Montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowe spełniają wiele funkcji takich jak np.

 • Poprawa bezpieczeństwa samych pojazdów przez skutkami nieumiejętnego parkowania z pomocą separatorów i stoperów parkingowych.
 • Lustra drogowe w miejscach niebezpiecznych pomagają uniknąć kolizji i sytuacji niebezpiecznych.
 • Progi zwalniające powstrzymują kierowców przed osiąganiem nadmiernych prędkości przy ciągach pieszych, szkołach na osiedlach mieszkaniowych.
 • Azyle drogowe wraz z "zestawem solarnym d-6" pomagają stworzyć bezpieczne przejścia dla pieszych.
 • Progi modułowe pozwalają stworzyć podwyższone przejścia dla pieszych.
 • Separatory ruchu i bike separatory oddzielają ciągi pieszych, pasy ruchu czy ścieżki rowerowe.
 • Ochraniacze narożne i odbojnice przemysłowe chronią żelbetowe filary i elewacje.
 •  


  Wytrzymałe elementy montażowe

  W czasie 25 letniej działalności odpowiedzieliśmy na potrzebę branży drogowej tworząc naprawdę wytrzymałe i zapewniających optymalne połączenie z podłożem, nowoczesne zestawy montażowe stworzone z myślą urządzeniach BRD. Wykorzystanie ich zapewnia trwałe i niezawodne scalenie urządzenia z powierzchnią montażu, gwarantując tym samym długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie montowanych przez nas wyrobów bezpieczeństwa ruchu drogowego.


  Nowoczesny asortyment

  Asortyment produktów montowanych przez naszą firmę opieramy na produkcji własnej jak i współpracy z najlepszymi renomowanymi firmami z branży drogownictwa, pozwala nam to na zastosowanie najnowocześniejszych technologii podnoszących niezawodność i bezpieczeństwo.  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług! W razie jakikolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt!