Więcej zdjęć

Odblask - wilcze oczy - element odstraszający dziką zwierzynę

Produkt Dostępny

netto 65,00 zł brutto 79,95 zł
Wilcze oczy elementy odblaskowe odstraszających dziką zwierzynę przed wtargnięciem na jezdnię. Działają na zasadzie optycznej bariery, tworzonej za pomocą odbicia światła reflektorów nadjeżdżających samochodów w stronę pobocza przy drodze. Blask świateł przypominających "wilcze oczy" stwarza w zwierzętach poczucie zagrożenie i powstrzymuje przed przekraczaniem drogi. Niezwykle skuteczne i przyjazne środowisku rozwiązanie pozwalają ocalić nie tylko ludzkie ale i zwierzęce życie.

Szczegółowy opis

Wilcze oczy odblask są rodzajem elementów odblaskowych odstraszających dziką zwierzynę przed wtargnięciem na jezdnię. Działają na zasadzie optycznej bariery, tworzonej za pomocą odbicia światła reflektorów nadjeżdżających samochodów w stronę pobocza przy drodze. Blask świateł przypominających wilcze oczy stwarza w zwierzętach poczucie zagrożenie i powstrzymuje przed przekraczaniem drogi. Niezwykle skuteczne i przyjazne środowisku rozwiązanie pozwalają ocalić nie tylko ludzkie ale i zwierzęce życie.

  • Odblaski typu wilcze oczy działają tyko w momencie kiedy samochód faktycznie znajduje się na jezdni, po przejechaniu bariera świetlna znika pozwalając dzikim zwierzętom na swobodne przekroczenie drogi w przeciwieństwie do stałych barier.
  • Koszt montażu odblasku typu "wilcze oczy" w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań daje duże oszczędności przy porównywalnej skuteczności.
  • Możliwość stosowania elementów odblaskowych bez względu na ukształtowanie terenu.
  • Stworzone z odpornego na korozję materiału mogą być stosowane w każdych warunkach.
  • Prosta instalacja do słupków pikietażowych za pomocą dwóch wkrętów.
  • Odblaski typu wilcze oczy szczególnie przydatne w przypadku odcinków tras wędrówek dzikich zwierząt, w pobliżu lasów.
  • Tagi produktów

    Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.