Ograniczniki parkingowe Warszawa

Dostępne w naszej ofercie separatory parkingowe są wysokiej jakości wyrobami produkowanymi w przyjaznej środowisku technologii recyklingu. Gumowe ograniczniki parkingowe wykorzystywane są na wielu krajowych parkingach, w galeriach handlowych, dworcach czy osiedlach mieszkaniowych. Stosowane głównie celem stworzenia fizycznej bariery dla niesfornych kierowców. Pozwalają oddzielić osobno każde miejsce parkingowe zabezpieczając samochody przed skutkiem nieumiejętnego parkowania. Separatory zastosowane na parkingu przed biurowcem ułatwią gościom wygodne i bezproblemowe parkowanie. Produkt cieszy się uznaniem wielu zarządców budynków biurowych, galerii handlowych jak i osób prywatnych. Nasze ograniczniki parkingowe możemy spotkać w wielu miejscach Warszawy, gdzie dostarczamy je niezmiennie od wielu lat.

Tablica miejscowości warszawa
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Separatory wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie

Ograniczniki parkingowe produkowane przez nas charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne. Montowane za pomocą dedykowanych elementów montażowych zapewniają wieloletnią bezproblemową eksploatację. Dostęp do wielu wzorów i rozmiarów pomaga w dobraniu odpowiednich elementów zgodnie z wymaganiami i estetyką obiektów. Produkowane są w pozyskanej w procesie recyklingu gumy co sprawia, że są produktem przyjaznym środowisku naturalnemu. Atrakcyjne i konkurencyjne ceny zapewniają odpowiedni stosunek ceny do jakości. Szczególnie polecane przez zarządców obiektów biurowych, pomagają utrzymać porządek i zabezpieczyć wiele miejsc jak elewacja przed uszkodzeniem nieuważnych kierowców. Dostarczane przez nas dedykowane komplety montażowe zapewnią bezproblemową instalację i podwyższą niezawodność zastosowanych urządzeń na długie lata praktycznie bezobsługowej eksploatacji.

Ograniczniki parkingowe Warszawa dostępne modele

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku gama dostępnych modeli poszerza się z biegiem czasu. Ograniczniki parkingowe sprzedawane na tereniei Warszawy występują w wielu różnych modelach i wymiarach od 560 do 1820mm długości pozwalających na odpowiednią konfigurację i dopasowanie modelu adekwatnego do realizowanego projektu. W zależności od modelu występuje kilka sposobów różniących się nie tylko wyglądem jak również różnią się sposobem ich aplikacji taśmy odblaskowej 3M co subiektywnie może wpływać nie tyle co na trwałość ale gust i postrzeganie estetyki. W Warszawie nasze usługi prowadzimy na zasadzie sprzedaży wysyłkowej. Ograniczniki dostarczamy na terenie całego kraju dostarczając za pomocą firm spedycyjnych i usług kurierskich. Możliwe jest osobiste odebranie produktów bezpośrednio z naszego magazynu.