Lampy drogowe zmierzchowe u35a

Wszelkiego rodzaju roboty wykonywane w pasie ruchu drogowego należy odpowiednio zabezpieczyć, w celu wizualnego ostrzegawczego oznaczenia robót stosujemy lampy typu U35. Wysyłają one po zmierzchu pulsacyjne sygnały świetlne, ostrzegając kierowców o niebezpieczeństwie związanym z prowadzonymi pracami drogowymi. Instaluje je się na barierach zabezpieczających, skrajniach drogowych U-21, znakach drogowych. Lampy te występują w wersji z żółtym i czerwonym odbłyśnikiem, pierwszy kolor służy do oznaczenia początku przeszkody, drugi natomiast informuje o jej zakończeniu. Lampy wyposażone są w czujnik zmierzchu pozwalający na wydłużenie pracy, dzięki włączaniu urządzenia tylko przy niskim natężeniu oświetlenia.

Siatkaview Listaview

7 produkt(ów)

Siatkaview Listaview

7 produkt(ów)

Show More Products

Lampy ostrzegawcze dzienne

W przeciwieństwie do lamp zmierzchowych lampy te posiadają az 20 Hi LEDowych obwodów świetlnych, dzięki czemu skutecznie służą jako lampy ostrzegawcze do stosowania nawet w słoneczny dzień. Montowane na przeszkodach różnego typu ostrzegają kierowców o miejscach w których występuje zagrożenie na drodze. Klosze zbudowane są z odpornego poliwęglanu, dzięki czemu lampy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i złe warunki pogodowe.

Energooszczędne lampy ostrzegawcze LED

Urządzenia oferowane przez nas są energooszczędne, gdyż za źródło światła służą wysoce wydajne diody LED pozwalające na działanie nawet 3 razy dłużej od tradycyjnych rozwiązań tego typu. Występują w wersjach zasilanych zwykłymi bateriami typu H4R25 lub w nowocześniejszej wersji z wbudowanym panelem fotowoltaicznym jako źródłem zasilania.