Aktywny znak U-5b animowany C-9 zasilanie fotowoltaiczne

4 918,77 zł 3 999,00 zł
W magazynie

Aktywny słupek przeszkodowy U-5b to tak naprawdę aktywny znak drogowy C-9 z własnym zasilaniem. Przeznaczony do stosowania w rejonach azylów dla pieszych, w miejscach gdzie rozpoczyna się dzielenie pasów jezdni czy innych miejscach znajdujących się w pasie drogowym. Polecany w miejscach z utrudnioną widocznością gdzie migająca strzałka zwróci uwagę kierowców. Pylon U-5b to typowy znak C-9 w połączeniu z pylonem U-5a.

Opis produktu

Aktywny znak drogowy C-9 LED z własnym zasilaniem powstał w celu ostrzeżenia kierowców w rejonie jego zastosowania. Znak aktywny C-9 zwraca wizualnie uwagę kierowców za pomocą mocnych migających diód LED umieszczonych w obrysie strzałki znaku C. Celem zminimalizowania wpływu na środowisko naturalne w znaku użyte zostało zasilanie fotowoltaiczne jako źródło darmowej energii pozyskiwanej ze słońca.

 • Sama konstrukcja słupka to trwały polietylen odporny na trudne warunki atmosferyczne jak i samo promieniowanie UV.
 • Wyposażony w czujniki natężenia oświetlenia dzięki któremu automatycznie reguluje moc światła, celem oszczędzania energii elektrycznej i wydłużenia działania na baterii.
 • Na górnej części obudowy zainstalowane są elastyczne panele fotowoltaiczne 40W, mające za zadanie odbierać energię słoneczną do zasilania znaku.
 • Do podtrzymania pracy system wyposażony jest w akumulator 18Ah, który w pełni naładowany akumulator zapewnia energię na 3-5 dni roboczych / 70-100h w zależności od natężenia oświetlenia.
 • Znak C-9 umieszczony na pylonie błyska z określoną częstotliwością dzięki widocznym diodom LED, sprawia to iż jest on znakomicie widoczny przez kierowców.
 • Brak zewnętrznego źródła zasilania niweluje potrzebę ciągnięcia przewodów technicznych co sprawia, że montaż jest szybki i bezproblemowy.
 • Autonomiczne zasilanie eliminuje całkowicie wymóg projektu elektrycznego i zgłoszeń.
 • Znak Działa od razu po ustawieniu.
 • W celu zapewnienia odpowiednich warunków pracy, znaki aktywne z zasilaniem fotowoltaicznym powinny być montowane na otwartej przestrzeni, gdzie zacienienie nie przekąsza 2 godzin dziennie. W miejscach nieosłoniętych przez wysokie drzewa i budynki. W czasie zimy należy pamiętać o odśnieżaniu paneli, gdyż panel nie może być zasłonięty.

  Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość300 mm
  Szerokość700 mm
  Wysokość1300 mm
  Źródło światłaLED
  Kolor światłaŻółty
  Źródło zasilaniaPanel fotowoltaiczny
  Wymiar licaø600 (MAŁY)
  Typ odblaskuII generacja
  MateriałPCV
  KolorŻółty

  Opinie