Aktywne znaki D-6 zasilane stałe napięciem 230V

Cena promocyjna 5 533,77 zł 4 499,00 zł Normalna cena 5 781,00 zł 4 700,00 zł
W magazynie
Aktywne znaki D-6 zasilane napięciem 230V to rozwiązanie poprawiające bezpieczeństwo w rejonach przejść dla pieszych. Rozwiązanie to jest KOMPLETNYM zestawem 2 aktywnych paneli do znaków D-6 zasilanych z sieci 230V. Wyposażone w sygnalizatory wykonane w energooszczędnej technologii LED. Wersja zasilana ze stałej sieci pozwala na bezproblemowe działanie nawet w przypadku występowania przez długi czas bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Opis produktu

Sygnalizatory stosowane są w celu poprawy bezpieczeństwa pieszych w momencie gdy znajdują się oni w bezpośredniej okolicy przejścia. Rozwiązanie to tworzy bezpieczne aktywne przejście dla pieszych znacznie poprawiające bezpieczeństwo poprzez zwrócenie uwagi kierowcom w momencie gdy pieszy znajduje się na przejściu. Czujniki obecności po wykryciu pieszych włączają 2 mocne sygnalizatory błyskowe zwracając uwagę kierowców w ich rejonach. Szczególnie przydatne w takich miejscach jak okolice szkoły, stadiony, przystanki komunikacji publicznej, parki, centra biznesowe.

 • Sygnalizatory komunikują się drogą radiową na odległość do 50m dzięki czemu włączają się jednocześnie po obu stronach przejścia.
 • Sygnalizatory do D-6 wykonują widoczny szybki potrójny błysk znakomicie zwracający uwagę kierowców.
 • Panele są energooszczędne dziki zastosowaniu technologii LED.
 • Nie działają ciągle, aktywacja paneli błyskowych po obu stronach przejścia następuje w momencie wykrycia przez radar pieszego na przejściu. Pomaga to w wyzbyciu się „przyzwyczajenia” kierowców do sygnalizatorów.
 • Zaawansowany mikrokontroler steruje jasnością zestawu generując: 33% mocy w nocy i 100% w dzień w celu dostosowania do aktualnie panujących warunków.

 • Kompletny zestaw na jedno przejście składający się z 2 SZTUK aktywnych paneli zasilanych napięciem 230V

  W skład zestawu znaków aktywnych wchodzą:

 • 2 panele wielkości 600 x 200 z 2 lampami średnicy ø100 mm wykonanymi w technologii Hi-LED wyposażone w uchwyty na rurę.
 • 2 skrzynki sterujące IP 66
 • 2 sztuki radaru typu K-BAND pracującego w zakresie 80° horyzontalnie i 32° wertykalnie mocy 13dBm służącemu wykryciu obecności pieszego w rejonie przejścia.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Radar czujniki ruchu K-BAND p80° horyzontalnie i 32° wertykalnie mocy 13dBm
  Źródło światła2 x fi100 na panel
  Kolor światłaŻółty
  Źródło zasilaniazasilanie sieciowe 230V

  Opinie