Znak aktywny D-6 komplet (Aktywne przejście dla pieszych z panelem solarnym)

Produkt Dostępny

SKU:21-2030-010
netto 4 750,00 zł brutto 5 842,50 zł
Zestaw aktywnych znaków d-6 został stworzony w celu poprawy bezpieczeństwa pieszych w momencie gdy znajduje się oni bezpośrednio na przejściu dla pieszych lub jego najbliższej okolicy.
Zaawansowany technologicznie KOMPLETNY ZESTAW 2 aktywnych paneli do znaków D-6 zasilanych baterią słoneczną i posiadającą wbudowany akumulator, czujnik obecności pieszego i 2 mocne energooszczędne lampy LED znakomicie sprawdzają się w miejscach niebezpiecznych skutecznie podnosząc aktywną ochronę pieszych w szczególności w takich miejscach jak szkoły, stadiony, przystanki komunikacji publicznej, parki, centra biznesowe.

Szczegółowy opis

Zestaw aktywnego przejścia dla pieszych został stworzony w celu poprawy bezpieczeństwa pieszych w momencie gdy znajduje się on bezpośrednio na przejściu dla pieszych lub jego najbliższej okolicy. Zaawansowany technologicznie kompletny zestaw 2 aktywnych paneli do znaków D-6 zasilanych baterią słoneczną i posiadającą wbudowany akumulator, czujnik obecności pieszego i 2 mocne energooszczędne lampy LED znakomicie sprawdzają się w miejscach niebezpiecznych skutecznie podnosząc aktywną ochronę pieszych w szczególności w takich miejscach jak szkoły, stadiony, przystanki komunikacji publicznej, parki, centra biznesowe.

 • Zestaw może z łatwością zostać zainstalowany na istniejących znakach bez żadnych przeróbek, poprawiając bezpieczeństwo już istniejących przejścia dla pieszych.
 • Komunikacja zestawy odbywa się drogą radiową na odległości do 50m dlatego zbędne są jakiekolwiek przeróbki w rejonie przejścia.
 • Całkowicie niezależny system, nie potrzebuje zewnętrznego zasilania dzięki zastosowaniu baterii słonecznych (paneli fotowoltaicznych) i wbudowanych akumulatorów.
 • Lampy w trakcie działania zwracają swoją uwagę kierując znakomicie widoczny potrójny szybki błysk w stronę drogi.
 • Panele nie działają ciągle, aktywacja paneli błyskowych po obu stronach przejścia następuje w momencie wykrycia przez radar pieszego na przejściu.
 • Mikrokontroler steruje jasnością zestawu generując: 33% mocy w nocy i 100% w dzień.

 • Kompletny zestaw na jedno przejście składający się z 2 SZTUK aktywnych paneli z bateriami słonecznymi

  W skład zestawu znaków aktywnych wchodzą:
 • 2 wyposażone w uchwyt na rurę panele wielkości 600 x 200 z wbudowanymi 2 lampami średnicy ø100 mm wykonanymi w technologii Hi-LED.
 • 2 wyposażone w uchwyt na rurę panele fotowoltaiczne o mocy 20W każdy.
 • 2 skrzynki sterujące IP 66 wewnątrz których znajduje się gwarantujący stabilność zaawansowany sterownik i wydajny akumulator podtrzymujący 12V 18AH/20HR.
 • 2 sztuki zaawansowanego radaru K-BAND pracującego w zakresie 80° horyzontalnie i 32° wertykalnie mocy 13dBm służącemu wykryciu obecności pieszego w rejonie przejścia dla pieszych.
 • Aktywny znak D-6 Bezpieczne przejście dla pieszych

  Dane techniczne

  Kolor światła żółty
  Źródło światła 2 x 32 LEDs
  Źródło zasilania Panel słoneczny

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.