Znak aktywny D-6 komplet (Aktywne przejście dla pieszych z panelem solarnym)

Produkt Dostępny

netto 4 799,00 zł brutto 5 902,77 zł
Zestaw aktywnych znaków d-6 został stworzony w celu poprawy bezpieczeństwa pieszych w momencie gdy znajduje się oni bezpośrednio na przejściu dla pieszych lub jego najbliższej okolicy.
Zaawansowany technologicznie KOMPLETNY ZESTAW 2 aktywnych paneli do znaków D-6 zasilanych baterią słoneczną i posiadającą wbudowany akumulator, czujnik obecności pieszego i 2 mocne energooszczędne lampy LED znakomicie sprawdzają się w miejscach niebezpiecznych skutecznie podnosząc aktywną ochronę pieszych w szczególności w takich miejscach jak szkoły, stadiony, przystanki komunikacji publicznej, parki, centra biznesowe.

Szczegółowy opis

Zestaw aktywnego przejścia dla pieszych został stworzony w celu poprawy bezpieczeństwa pieszych w momencie gdy znajduje się on bezpośrednio na przejściu dla pieszych lub jego najbliższej okolicy. Zaawansowany technologicznie kompletny zestaw 2 aktywnych paneli do znaków D-6 zasilanych baterią słoneczną i posiadającą wbudowany akumulator, czujnik obecności pieszego i 2 mocne energooszczędne lampy LED znakomicie sprawdzają się w miejscach niebezpiecznych skutecznie podnosząc aktywną ochronę pieszych w szczególności w takich miejscach jak szkoły, stadiony, przystanki komunikacji publicznej, parki, centra biznesowe.

 • Zestaw może z łatwością zostać zainstalowany na istniejących znakach bez żadnych przeróbek, poprawiając bezpieczeństwo już istniejących przejścia dla pieszych.
 • Komunikacja zestawy odbywa się drogą radiową na odległości do 50m dlatego zbędne są jakiekolwiek przeróbki w rejonie przejścia.
 • Całkowicie niezależny system, nie potrzebuje zewnętrznego zasilania dzięki zastosowaniu baterii słonecznych (paneli fotowoltaicznych) i wbudowanych akumulatorów.
 • Lampy w trakcie działania zwracają swoją uwagę kierując znakomicie widoczny potrójny szybki błysk w stronę drogi.
 • Panele nie działają ciągle, aktywacja paneli błyskowych po obu stronach przejścia następuje w momencie wykrycia przez radar pieszego na przejściu.
 • Mikrokontroler steruje jasnością zestawu generując: 33% mocy w nocy i 100% w dzień.

 • Kompletny zestaw na jedno przejście składający się z 2 SZTUK aktywnych paneli z bateriami słonecznymi

  W skład zestawu znaków aktywnych wchodzą:
 • 2 wyposażone w uchwyt na rurę panele wielkości 600 x 200 z wbudowanymi 2 lampami średnicy ø100 mm wykonanymi w technologii Hi-LED.
 • 2 wyposażone w uchwyt na rurę panele fotowoltaiczne o mocy 20W każdy.
 • 2 skrzynki sterujące IP 66 wewnątrz których znajduje się gwarantujący stabilność zaawansowany sterownik i wydajny akumulator podtrzymujący 12V 18AH/20HR.
 • 2 sztuki zaawansowanego radaru K-BAND pracującego w zakresie 80° horyzontalnie i 32° wertykalnie mocy 13dBm służącemu wykryciu obecności pieszego w rejonie przejścia dla pieszych.
 • Szeroka oferta sklepu internetowego

  Wszystkim osobom zainteresowanym udostępniamy dobrze zaopatrzony sklep z nowoczesnymi urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz elementami inżynierii drogowej. Bezpieczeństwo zaczyna się właśnie od naszego internetowego sklepu drogowego, w którym mogą Państwo dostać m.in. znak aktywny d-6.

  Dostępny na niniejszej stronie znak aktywny d-6 umożliwia o wiele bardziej skuteczną ochronę pieszych na przejściach, jak również w miejscach niebezpiecznych, w których brakuje dostępu do sieci zewnętrznej. To prosty i sprawdzony sposób na zwiększenie bezpieczeństwa na drodze, dlatego tez znaki d-6 można znaleźć w coraz większej liczbie miejsc. Jeżeli również i Państwo chcą nabyć tego typu produkt, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą.

  Znak aktywny d-6 – dostarczymy go we wskazane przez Państwa miejsce

  Jednym z wielu powodów, dla których nasz sklep drogowy jest tak chętnie odwiedzany przez wiele osób jest fakt, iż posiadamy niezwykle szeroką ofertę. Dzięki czytelnym kategoriom, bogatemu asortymentowi oraz atrakcyjnym cenom, mogą Państwo zamówić niezbędne artykuły, a wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu! Dzięki zaledwie kilku kliknięciom nasi Klienci mogą zaopatrzyć się w wytrzymałe i solidne znaki d-6, które zostaną dostarczone pod wskazane przez Państwa miejsce.

  Zapraszamy do zakupów znaków aktywnych d-6

  Wszystkie osoby poszukujące znaków d-6 serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą. Istniejemy na rynku już od wielu lat, każdorazowo świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Możemy więc zagwarantować wysoką trwałość każdego produktu nabytego za pośrednictwem naszej strony oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na każde z nich, tak by zakup był dla Państwa możliwie jak najbardziej satysfakcjonujący.

  Aktywny znak D-6 Bezpieczne przejście dla pieszych

  Dane techniczne

  Kolor światła żółty
  Źródło światła 2 x 32 LEDs
  Źródło zasilania Panel słoneczny

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.