Więcej zdjęć

Próg zwalniający PVB-5D - element środkowy 900x500x50mm

Produkt Dostępny

netto 119,00 zł brutto 146,37 zł

Próg zwalniający PVB-5D - element środkowy 900x500x50mm


Progi zwalniające znane od lat w celu ograniczania prędkości wśród kierowców, z pewnością nie raz uratowały komuś życie. Umieszcza się je w miejscach użyteczności publicznej takich jak szkoły, przedszkola, parkingi czy osiedla mieszkaniowe. Próg zwalniający PVB-5D oznaczony jest odblaskową taśmą, która o zmierzchu wyraźnie ostrzega kierowców, co przyczynia się do zmniejszania przez nich prędkości. Łatwy i bezproblemowy montaż progu zwalniającego na ulicy jest rozwiązaniem tanim, prostym i wysoce użytecznym w porównaniu do poniesionych nakładów. Dzięki nim na naszych drogach nie dochodzi do tylu przykrych sytuacji. Warto podkreślić, że nasze produkty posiadają aprobatę techniczną IBDiM.

Opcje

* wymagane pola

netto 119,00 zł brutto 146,37 zł

Szczegółowy opis

Próg zwalniający PVB-5M stosowany są jako najpopularniejsza i najprostsza metoda uspokojenia ruchu drogowego. Celem zastosowania progów zwalniających jest zmuszenie pojazdu do zmniejszenia prędkości oraz wymuszenia większej uwagi w obszarze zastosowania urządzenia bezpieczeństwa ruchu. Progi zwalniające wykorzystywane są głównie w okolicach szkół, przedszkoli, na parkingach supermarketów, w strefach zamieszkania i na osiedlach mieszkaniowych.

 • Montaż progów zwalniających sprawia, że kierowcy stają się w jego okolicy bardziej uważni.
 • Elementy gumowych progów zwalniających PVB wyposażone są w taśmę odblaskową 3M co pozytywnie wpływa na ich widoczność, szczególnie w nocy, dzięki czemu poprawia skuteczność i bezpieczeństwo rozwiązania, również dla poruszającego się pojazdu.
 • Montaż progów zwalniających jest jednym z tańszych i łatwiejszych zabiegów mogących znacznie wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 • Łatwość montażu i demontażu pozwala na czasowe (w razie chwilowej potrzeby bądź "na próbę") zastosowanie urządzenia.
 • Posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Specjalnie zaprojektowane elementy montażowe do progów zwalniających gwarantują poprawę bezpieczeństwa przez trwałe i bezawaryjne mocowanie elementów do podłoża.
 • Dane techniczne

  Długość 900
  Szerokość 500
  Wysokość 50
  Kolor czarny
  Elementy odblaskowe Żółte
  Otwory montażowe 6 (brak elementów montażowych w zestawie)
  Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.