Elementy montażowe do progów zwalniających separatorów ruchu i innych elementów BRD

Mocowania do progów zwalniających

, separatorów i innych sprzedawanych produktów są ważnym elementem naszej oferty. Konstrukcja śrub do progów zwalniających, podrzutowych, separatorów czy azyli została dobrana i dopracowania tak aby wielokrotnie podwyższać ich trwałość, zapobiegać odkręcaniu, rdzewieniu i zrywaniu mocowań.


Wszystkie elementy montażowe zostały przebadane przez ITB (Zespół Laboratoriów Badawczych akredytowanych przez PCA, certyfikat akredytacji AB 023)
Oryginalność i ochronę prawną rozwiązania potwierdza ich zastrzeżenie oraz zarejestrowanie jako Wzory Wspólnotowe.


elementy montażowe do progów zwalniających, śruby do progów zwalniających
 • Śruby do progów zwalniających zostały zaprojektowane tak, aby zapobiegać odkręcaniu i zrywaniu mocowań
 • Wkręty zaprojektowane są z myślą o nisko umieszczonej metalowej wkładce w progu, pozwoliło to otrzymać niezwykle wytrzymałe na ścinanie połączenie
 • Elementy montażowe progów zwalniających charakteryzują się ciągliwym rdzeniem, sprawiającym, że śruba nie zrywa się przy dużych siłach, a jedynie wygina dalej trzymając element (NIE powodując zagrożenia dla opon, rozrzucenia luźnych elementów na drodze, bądź problemów z wykręcaniem).
 • Powierzchnia śruby do progów jest utwardzana
 • Odpowiednio dobrany kształt śruby i skok gwintu, zapewniają, że po wkręceniu następuje zacięcie się śruby w kołku uniemożliwiające jej samoczynne wykręcanie, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnego trzymania kołka
 • Kształt gwintu zapewnia odprowadzenie wody z opadów do gruntu, niwelując zamarzanie i osłabianie połączenia w zimie.

 • bezpieczeństwo ruchu drogowego elementy montażowe

  Element mocujący stworzony z myślą o progach zwalniających i podrzutowych (oraz innych elementach z wkładką montażową umieszczoną bezpośrednio przy podłożu) składa się ze specjalistycznej śruby o długościach 10 [12] x 100-125, podkładki ocynkowanej i odpowiednio dobranego kołka montażowego 14 [16] x 80-120. W zależności od potrzeb dostępne w klasach 5.6 - 10.8


  Elementy montażowe do separatorów itp.

  elementy montażowe do separatorów i azyli drogowych

 • W elementach bezpieczeństwa ruchu w których wstawki metalowe osadzone są wyżej (separatory ruchu, azyle itd.), ze względu na przenoszone siły wymagane są komplety montażowe z innym rdzeniem.
 • Przy montażu ww. elementów ruchu drogowego używamy odpowiednio długiego kołka rozporowego, przekładając go poprzez element montowany, aby specjalny wkręt mógł przenieść zarówno obciążenia ścinające jak i moment zginający.

 •  

  śruby do progów zwalniających, śruby do progów podrzutowych, mocowania specjalistyczne

  Element montażowy do separatorów i innych (elementów z wysoko osadzonymi wstawkami montażowymi) tego typu składa się z kompletu śrub 10 [12] x 100-240, podkładki ocynkowanej i kołka 14 [16] x 80-220, rozmiary i klasy wytrzymałości 5.6 - 10.8, dobierane w zależności od potrzeb i podłoża.


  śruby do progów zwalniających, separatorówelementy montażowe do progów zwalniających, paleta śrubśruby do elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, paleta elementów montażowych do progówelementy montażowe progów zwalniających