tymczasowy próg zwalniający
podkład antypoślizgowy

Nowością i ciekawostką w ofercie jest tymczasowy próg zwalniający, zajmuje tylko 22x53 cm co pozwala schować go do bagażnika i zabrać wszędzie tam gdzie będzie nam potrzebny...

Jeżeli kiedykolwiek mieliśmy do czynienia z robotami drogowymi łatwo możemy zauważyć, że zadbanie o bezpieczeństwo pracowników i otoczenia w rejonach robót drogowych może nie zawsze być najprostszym zagadnieniem, z pomocą przychodzi nam wiele rozwiązań, jak barierki, sygnalizacja tymczasowa, najprostsze pachołki drogowe, jednak co zrobić aby ograniczyć prędkość pojazdów?

Odpowiedzią jest nowe i ciekawe rozwiązanie rzadko stosowane na polskich drogach. Tymczasowy próg zwalniający. Urządzenie o długości 3 metrów szerokości 22 cm i wysokości 4 cm skutecznie spowolni kierowców w miejscach wykonywanych robót, jest niezwykle szybkie w instalacji, wystarczy przeciągnąć przez drogę i równie łatwe w de instalacji i składowaniu w poręcznej torbie.

Nad stabilnością instalacji czuwają antypoślizgowe nakładki w spodniej części progu mające na celu zapobieżeniu jego przemieszczania. Materiał z którego są wykonane jest niezwykle odporny, a żółty kolor poprawia widoczność.