Więcej zdjęć

Próg zwalniający PVB-5M - element środkowy 600x500x50mm

Produkt Dostępny

netto 81,00 zł brutto 99,63 zł

Próg zwalniający PVB-5M - element środkowy 600x500x50mm


Progi zwalniające mają chronić miejsca użyteczności publicznej przed niechcianymi wydarzeniami. Na ulicach wciąż czyhają niebezpieczeństwa - niektórzy jadąc za szybko, mogą nie zauważyć przechodnia lub nie zwracać uwagi na znaki informujące o ograniczeniu prędkości. Nasze progi zwalniające PVB-5M widoczne są nawet po zmierzchu, ponieważ na ich elementach umieszczona jest taśma odblaskowa. Produkt jest praktyczny i łatwy zarówno w montażu, jak i demontażu. Proponujemy zakupienie do progu odpowiednich elementów wewnętrznych w przystępnej cenie. Więcej informacji o produkcie oraz pozostałym asortymencie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Opcje

* wymagane pola

netto 81,00 zł brutto 99,63 zł

Szczegółowy opis

Progi zwalniające PVB-5M stosowane są jako najpopularniejsza i najprostsza metoda uspokojenia ruchu drogowego. Celem zastosowania progów zwalniających jest zmuszenie pojazdu do zmniejszenia prędkości oraz wymuszenia większej uwagi w obszarze zastosowania urządzenia bezpieczeństwa ruchu. Progi zwalniające wykorzystywane są głównie w okolicach szkół, przedszkoli, na parkingach supermarketów, w strefach zamieszkania i na osiedlach mieszkaniowych.

 • Montaż progów zwalniających sprawia, że kierowcy stają się w jego okolicy bardziej uważni.
 • Elementy gumowych progów zwalniających PVB wyposażone są w taśmę odblaskową 3M co pozytywnie wpływa na ich widoczność, szczególnie w nocy, dzięki czemu poprawia skuteczność i bezpieczeństwo rozwiązania, również dla poruszającego się pojazdu.
 • Montaż progów zwalniających jest jednym z tańszych i łatwiejszych zabiegów mogących znacznie wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 • Łatwość montażu i demontażu pozwala na czasowe (w razie chwilowej potrzeby bądź "na próbę") zastosowanie urządzenia.
 • Posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Specjalnie zaprojektowane elementy montażowe do progów zwalniających gwarantują poprawę bezpieczeństwa przez trwałe i bezawaryjne mocowanie elementów do podłoża.
 • Dane techniczne

  Długość 600
  Szerokość 500
  Wysokość 50
  Kolor czarny
  Elementy odblaskowe Żółte
  Otwory montażowe 4 (brak elementów montażowych w zestawie)
  Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.