Progi zwalniające wytrzymujące duże obciążenieCzy istnieją progi zwalniające bezproblemowo wytrzymujące ruch ciężarowy? Jest to pytanie, które dość często słyszymy, a odpowiedź na nie brzmi: TAK!

Progi zwalniające SALAMANDRA występują w konfiguracji wytrzymujące obciążenie ruchem samochodów o dopuszczalnej masie nawet do 40 ton! Od wielu lat skutecznie stosujemy odmianę tych progów z odpowiednio dobraną mieszanką gumową przy halach produkcyjnych, w obrębie magazynów i wszędzie tam gdzie występuje na co dzień ruch ciężarówek. Służą poprawie bezpieczeństwa przy wyjazdach z hal, przy ciągach pieszych na terenach zakładów, czy zabezpieczeniu sprzętu takiego jak wagi transportowe.

Progi zwalniające dla ciężarówek

 

Montaż progów mających wytrzymać obciążenie samochodów ciężarowych powinien zostać zlecony firmom specjalizującym się w tym zagadnieniu. Należy wykonywać go niezwykle starannie z użyciem dodatkowych wzmocnień uwzględniając wytrzymałość podłoża, jak również nie zapomnieć o specjalnych zestawach montażowych z odpowiednio dobraną klasą wytrzymałości.