progi zwalniające dla samochodów ciężarowych

 

Czy istnieją progi zwalniające bezproblemowo wytrzymujące ruch ciężarowy? Jest to pytanie, które dość często słyszymy, a odpowiedź na nie brzmi: TAK! Progi zwalniające SALAMANDRA...

Read more

tymczasowy próg zwalniający

 

Nowością i ciekawostką w ofercie jest tymczasowy próg zwalniający, zajmuje tylko 22x53 cm co pozwala schować go do bagażnika i zabrać wszędzie tam gdzie będzie nam potrzebny...

Read more

 

Montaż separatorów ruchu drogowego i separatorów parkingowych, jest niezwykle łatwym i skutecznym rozwiązaMontaż separatorów parkingowych i ruchu drogowegoniem mającym za zadanie podwyższyć bezpieczeństwo ruchu, w miejscach gdzie inne rozwiązania nie dają zadowalającego efektu. Procedura jest dość prosta i zawiera się w kilku punktach.

Read more

Montaż znaków drogowych

 

Znaki drogowe najczęściej montowane są na ocynkowanych słupkach 2 calowych (grubość dobierana w ramach potrzeb). Słupki do znaków osadzone są na odpowiedniej głębokości gdzie zostają odpowiednio zakotwione i zabetonowane celem zapewnienia stabilności i zabezpieczeniem przed wandalizmem.

Read more

Montaż progów zwalniających

 

Montaż progów zwalniających i podrzutowych dopuszczany jest głównie w zakresie dróg lokalnych i dojazdowych, jednakże w pewnych przypadkach montuje się je także na drogach zbiorczych. Ich montaz jest dość bezproblemowy, a sama "procedura" składa się z kilku dość prostych punktów.

Read more

Elementy montażowe do urządzeń brd

 

Mocowania do progów zwalniających, separatorów i innych sprzedawanych produktów są ważnym elementem naszej oferty. Konstrukcja śrub do progów zwalniających, podrzutowych, separatorów czy azyli została dobrana i dopracowania tak aby wielokrotnie podwyższać ich trwałość, zapobiegać odkręcaniu, rdzewieniu i zrywaniu mocowań.

Read more

6 produkt(ów)